GR-7 Professional – rewolucja wśród preparatów do walki z siwizną!

Opublikowano: 28 czerwiec 2018, 15:10 Kategoria Rozmaitości

Temat siwych włosów jest do dzisiaj gorąco dyskutowany zarówno wśród kosmetologów, fryzjerów, farmaceutów i trychologów. Kością niezgody wydaje się być to, czy siwe włosy należy eliminować, czy może warto szukać skutecznych środków, które przeciwdziałają siwieniu. Każdy oceni swój sposób na radzenie sobie z tym problemem jako efektywny, my jednak postanowiliśmy na przykładzie preparatu GR-7 Professional udowodnić, że najlepszy efekt odsiwiający osiągniemy niwelując przyczynę, a nie skutek.

W czym tkwi sekret siwienia?

To nie magia, ani złośliwość losu, że któregoś dnia po prostu budzimy się z pierwszym kosmkiem bieli na skroni. Niektórzy przechodzą obok tego obojętnie, inni wręcz przeciwnie, traktując to jako znak upływającego czasu i swoiste znamię. Siwe włosy to wypadkowa kilku biochemicznych zależności w naszym organizmie. Siwiejemy, gdyż jest to zapisane w naszych genach, nie da się od tego uciec – siwe włosy dotykają nawet bardzo młode osoby. Czy to jednak wyłącznie genetyka decyduje o tempie tego zjawiska?

Siwienie jest wynikiem braków w melaninie – powoduje to w konsekwencji zanikanie pigmentów we włosach i w efekcie ich zmiana barwy na siwą. Produkcja melaniny jest z biologicznego punktu widzenia procesem dosyć wrażliwym. Negatywny wpływ może mieć nieodpowiednia ilość snu, odpoczynku i regeneracji, a także silnie stresujący tryb życia. Nie bez znaczenia dla prędkości siwienia pozostaje również dieta – im bardziej uboga w składniki odżywcze tym gorzej. Także używki, takie jak kofeina czy nikotyna mogą zahamować produkcję melaniny.

 

Fot. Efekty stosowania gr-7.eu - skutecznego preparatu na siwe włosy

GR-7 Professional odwraca proces siwienia!

Zapomnijmy na chwilę o farbach czy perukach – nie szukajmy półśrodków do walki z siwizną. Mamy do tego zupełnie inne narzędzie. Jest nim innowacyjny na rynku produkt o nazwie GR-7 Professional. Preparat ten został opracowany w większości na bazie naturalnych składników ziołowych, które mają na celu stymulować produkcję melaniny. W tym celu GR-7 Professional nakłada się na powierzchnię skóry raz lub dwa razy dziennie przez około miesiąc. Odżywiona w odpowiednie składniki skóra natychmiast reaguje. Efekt? Dotąd siwe włosy zmieniają barwę na pierwotną! To nie żarty – stymulacja produkcji melaniny ma witalny wpływ na strukturę włosa.

 

Gr-7 Professional jest preparatem przebadanym przez firmę EUROFINS. Jego efekt potwierdziły badania na ponad 20 ankietowanych, z których każdy odnotował widoczne efekty nakładania środka na skórę głowy już po 7 dniach. Producent podaje, że podczas kuracji GR-7 Professional szybkość osiągnięcia całkowicie zadowalającego efektu powrotu do naturalnego koloru trwa różnie; zależy to od grubości skóry na głowie, grubości oraz pierwotnej barwy włosa. To istotne, aby w trakcie stosowania GR-7 Professional wspomagać efekt – ograniczać mycie i suszenie włosów, a także odstawić kawę i papierosy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież