reklama
reklama

ban

Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Kandydat nr 1

iwanenko

SMS o treści TYP.SG.1 na numer 71480
(Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Dominika Iwanenko ? cheerleading, gimnastyka

Urodzona w 2003 r. Zawodniczka MG-T UKS "No Name" Garwolin, reprezentantka Kadry Narodowej na Mistrzostwach Świata 2019, gdzie wspólnie z koleżankami z zespołu zdobyła 11. Miejsce.

Mistrzyni Polski Juniorów 2019 w kategorii Freestyle Pom Junior Zespoły,  Wicemistrzyni Polski Juniorów 2019 w kategorii Freestyle Pom Junior duety, pięciokrotna zwyciężczyni turniejów Grand Prix Polski 2019 w kategorii ?Zespoły? odbywających się w Garwolinie, Łochowie, Krakowie, Mszczonowie i Warszawie. Była dwukrotną zwyciężczynią turniejów Grand Prix Polski w kategorii ?Duety?, złota medalistka Otwartych Zawodów Gimnastycznych 2019 w Garwolinie. Dominika to jedna z tancerek zespołu Dream Team Junior Garwolin, która nie tylko swoimi wybitnymi umiejętnościami sportowymi, ale również wzorową postawą sportowca, jest liderem zespołu.

 

Zobacz także

Jak głosować?

Głosowanie będzie się odbywało za pośrednictwem:

Zwycięzcą plebiscytu i zdobywcą tytułu ?Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2019? będzie kandydat, który otrzyma największą liczbę zsumowanych głosów.

Głosy będą sumowane według następujących wzorów:

I. Głosy oddane w sondzie na stronie portalu WirtualnyGarwolin.pl ? 1 x 1głos

II. Głosy oddane poprzez SMS ? 2 x 1 głos

III. Polubienie zdjęcia na fanpage?u Centrum Sportu i Kultury ? 1 x 1 głos

IV. Udostępnienie zdjęcia z fanpage?a Centrum Sportu i Kultury ? 2x 1 głos


Głosowanie trwa do 16 lutego 2020 r. do godz. 23.59.


Zwycięzcę plebiscytu  poznamy 22 lutego 2020 r. podczas Balu Mistrzów Sportu.


Regulamin plebiscytu

Organizatorzy

Z historii plebiscytu

2018 - Sylwia Stoń (kolarstwo)

2017 - Mateusz Szczypek (pływanie)

2016 - Arkadiusz Zalewski (piłka nożna)

2014 - Łukasz Świesiulski (lekkoatletyka)

2013 - Adam Kenig (pływanie

2012 - Kamil Baran (siatkówka)

2011 - Marcin Gałązka (lekkoatletyka)

2010 ? Piotr Grudzień (tenis stołowy)

2009 ? Filip Trzpil (piłka nożna)

2008 ? Katarzyna Barańska (tenis stołowy)

2007 ? Katarzyna Barańska (tenis stołowy)

2006 ? Kamil Zawadka (piłka nożna)

2005 ? Karol Zawadka (piłka nożna)

2004 ? Agnieszka Pietrzak (lekkoatletyka)