Kandydat nr 4


SMS o treści TYP.SG.4 na numer 71480
(Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)

Emilia Laskowska (tenis stołowy) – ur. 2010, Promnik Łaskarzew

9-letnia zawodniczka trenuje od trzech lat w sekcji tenisowej ŁKS "Promnik", prowadzonej przez Roberta Barańskiego. Do największych jej sukcesów należy: mistrzostwo powiatu w drużynie, mistrzostwo regionu w drużynie, mistrzostwo regionu siedleckiego (rywalizowało 7 powiatów) w drużynie i awans z I miejsca do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz wicemistrzostwo województwa mazowieckiego zdobyte w Nadarzynie w II Mazowieckim Turnieju Skrzatek (sezon 2017/2018).

W II Grand Prix Mazowsza Żaczek 10.11.2018 w Nadarzynie w klasyfikacji końcowej Emilka zajęła 3 miejsce (1. dla rocznika 2009). W sezonie 2018/2019 rozpoczęła występy w zawodach ogólnopolskich (2 miejsce w grze deblowej - Ogólnopolski Drużynowy Turniej Uczniowski, grudzień 2018).

Z powodu braku możliwości oddawania głosów w ankiecie na jednego z kandydatów, jesteśmy zmuszeni wyzerować wyniki i rozpocząć głosowanie od nowa (20 stycznia, godz. 19.35). Przepraszamy i zapraszamy do głosowania.

Jak głosować?

Głosowanie będzie się odbywało za pośrednictwem:

Zwycięzcą plebiscytu i zdobywcą tytułu „Sportowiec Powiatu Garwolińskiego 2018” będzie kandydat, który otrzyma największą liczbę zsumowanych głosów.

Głosy będą sumowane według następujących wzorów:

I. Głosy oddane w sondzie na stronie portalu WirtualnyGarwolin.pl – 1 x 1głos

II. Głosy oddane poprzez SMS – 2 x 1 głos

III. Polubienie zdjęcia na fanpage’u Centrum Sportu i Kultury – 1 x 1 głos

IV. Udostępnienie zdjęcia z fanpage’a Centrum Sportu i Kultury – 2x 1 głos


Głosowanie trwa do 10 lutego 2019 r. do godz. 23.59.


Zwycięzcę plebiscytu  poznamy 16 lutego 2019 r. podczas Balu Mistrzów Sportu.


Regulamin plebiscytu

Organizatorzy

Z historii plebiscytu

2017 - Mateusz Szczypek

2016 - Arkadiusz Zalewski (piłka nożna)

2014 - Łukasz Świesiulski (lekkoatletyka)

2013 - Adam Kenig (pływanie

2012 - Kamil Baran (siatkówka)

2011 - Marcin Gałązka (lekkoatletyka)

2010 – Piotr Grudzień (tenis stołowy)

2009 – Filip Trzpil (piłka nożna)

2008 – Katarzyna Barańska (tenis stołowy)

2007 – Katarzyna Barańska (tenis stołowy)

2006 – Kamil Zawadka (piłka nożna)

2005 – Karol Zawadka (piłka nożna)

2004 – Agnieszka Pietrzak (lekkoatletyka)