Opublikowano: 10 grudzień 2013, 12:51
    glhfutsal
    Ten artykuł przeczytasz w 2 - 4 min.

Rekordowo dużo bramek zobaczyli kibice w 3. kolejce Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup 2013/2014. Na czele bez zmian ? prowadzi Weekend przed Imprezą. W gronie niepokonanych drużyn są jeszcze ekipy Dulatechu i Celu Helenów.

Po drugie zwycięstwo sięgnęli zawodnicy Wisły Podwierzbie. Emocje w meczu z Husarią Dąbrowa rozpoczęły się od 10. minuty. Wtedy wynik otworzył Emil Kuczyński. Gospodarze szybko wyrównali, ale do końca meczu to nadwiślańscy piłkarze kontrolowali przebieg spotkania.

{xtypo_info}Husaria Dąbrowa ? Wisła Podwierzbie 2:6 (1:3)
    Bramki: Kamil Płatek 11?, Wojciech Kusak 24? (Husaria) -  Emil Kuczyński 10?, Rafał Sitnik 15?,40?, Kamil Krupa 16?, Damian Krupa 35?, Damian Baran 37? (Wisła)
    Zawodnik meczu: Kamil Krupa (Wisła){/xtypo_download}

Serię meczów z bardzo wymagającymi rywalami zakończyli zawodnicy Granatów. Łaskarzewienie najbliżej wygranej byli wczoraj w grze przeciwko Dualtechowi. Do przerwy to Granaty prowadziły 6:3 i zapowiadało się na niespodziankę. Pogoń czarnego konia rozgrywek okazała się bardzo skuteczna. W ostatnich 60 sekundach meczu, Dualtech strzelił dwa gole, kompletując trzecie zwycięstwo w lidze.

{xtypo_info}Dualtech ? Granaty Łaskarzew 7:6 (3:6)
    Bramki: Dominik Cichecki 15?,18?,35?,40?, ; Mateusz Grzegrzółka 16?,25?,40?kp  (Dualtech) - Tomasz Cichecki1?k, 15?, Cezary Jóźwicki 14?, Piotr Jaworski 10?,Michał Jaworski 6?, Rafał Ochalski 18?,  (Granaty)
    Zawodnik meczu: Dominik Cichecki (Dualtech){/xtypo_download}

Zacięty przebieg miało także spotkanie Geparda i Imprezy. Goście z Wilgi w końcówce dali się zepchnąć rywalom pod własną bramkę. Na 6 minut przed końcem Dariusz Zając z Imprezy strzelił bramkę na 8:6. 2 minuty później Kacper Szczepański dał nadzieje zawodnikom Amura na choćby punkty. Niestety zabrakło czasu.

{xtypo_info}Gepard Wilga ? Impreza Sośninka 7:8 (3:4)
    Bramki: Damian Banasiewicz 11?, Michał Gajownik 5?,22?,34?, Michał Strzeżek 12?,28?, Kacper Szczepański 38 k.p. (Gepard) - Adrian Szarek 12?,13?,24?,37?, Dariusz Zając 34?, Grzegorz Korycki 2?, Waldemar Paszkowski 16? k.p., Filip Rutkowski 23? (Impreza)
    Zawodnik meczu: Adrian Szarek (Impreza){/xtypo_download}

Wciąż bez punktu są zawodnicy Młodych Wilków z Łaskarzewa. Tym razem piłkarski narybek Promnika musiał uznać wyższość Weekendu. Młode Wilki prowadziły tylko raz po golu w 3. minucie.

{xtypo_info}Weekend Łaskarzew ? Młode Wilki Łaskarzew 10:4(4:1)
    Bramki: Damian Paśnicki 8?, Jakub Kuszmierek 13?, Sebastian Kaczyński 17?,28?,37?,40?, Daniel Wójcik 20?,39?, Sebastian Papiernik 25?,25? (Weekend) - Arkadiusz Korycki 3?, Sebastian Kisiel 27?,30?, Dominik Rybacki 40? (Młode)
    Zawodnik meczu: Sebastian Papiernik (Weekend){/xtypo_download}

Po zwycięstwie na inaugurację Top Team w dwóch kolejnych spotkaniach schodzili pokonani. W niedzielę gracze z Woli Rowskiej stoczyli zacięty bój z helenowskim Celem. O wygranej obrońców tytułu zdecydowało trafienie Mateusza Borkowskiego w ostatniej minucie meczu.

{xtypo_info}Cel KS-System Helenów ? Top Team Wola Rowska 5:4 (2:1)
    Bramki: Michał Wiśnioch 22?,34?, Grzegorz Moczulski 5?, Radosław Teperek 9?, Mateusz Borkowski 40? (Cel) - Artur Balas 19?,37?, Łukasz Poświata 30?, Przemysław Alot 35? (Top)
    Zawodnik meczu: Mateusz Borkowski (Cel){/xtypo_download}

Wydawało się, że powtórzenie wyniku sprzed tygodnia, kiedy Gepard pokonał Ave 17:1, będzie niemożliwe. A jednak. Wyczyn graczy z Wilgi powtórzyli przedwczoraj gracze z Pilczyna. Pogrom Krimen rozpoczął w 4. minucie. Zawodnikiem meczu autor aż 6 trafień Wojciech Buhowicz.

{xtypo_info}Krimen Pilczyn ? Ave Krzywda 17:1 (5:0)
    Bramki: Piotr Brzostowski 4?, Krzysztof Kwaśniak 22?,32?,40?, Bartłomiej Szczęśniak 6?, Kamil Michalczyk 11?,26?,33?,38?, Wojciech Buhowicz 13?,15?,21?,22?,34?,34?, Mateusz Sadowski 35?, Grzegorz Opieka 39? (Krimen) - Adrian Jarzyna 27? (Ave)
    Zawodnik meczu: Wojciech Buhowicz (Krimen){/xtypo_download}

3. kolejka GLH była bogata w zacięte spotkania, o wyniku których decydowały ostatnie sekundy. Podobnie było w meczu na dole tabeli między Motorem a Amatorami. Ostatecznie z pierwszej wygranej w lidze cieszyła sie ekipa z Leokadii.

Motor Leokadia ? Amatorzy Sośninka 10:9 (4:4)
    Bramki: Łukasz Paciorek 2?,15?,40?, Marek Górski 9?,10?,37 k.p., Patryk Kędzior 34?,36?, Tomasz Paciorek 29?, Jakub Błachnio 28? (Motor) - Damian Warmiak 3?,27?,40?, Dawid Puchalski 12?,25?, Albert Kondej 16?,17?, Robert Skrzypiec 24?, Paweł Michalik 21? (Amatorzy)
    Zawodnik meczu: Marek Górski (Motor)