Galimatias, czyli ko(s)miczna pomyłka

Opublikowano: 27 marzec 2018, 08:44 Kategoria Kultura
CSiKartystyczne porankiteatr

Gdzie znikają chustki? Jak naprawić podarte zdjęcie? Jak wyjąć z brzucha rekwizyt? Czy magik ma tylko dwie ręce? I gdzie jest królik? Teatr Na Walizkach odpowie na te pytania w magiczny sposób podczas spektaklu „Galimatias”, który odbędzie się 8 kwietnia w ramach „Artystycznych poranków”.

W marcu widzów zachwycił stały bywalec CSiK, czyli Teatr Kultureska. Nadszedł czas na artystów, którzy jeszcze w Garwolinie nie byli! Kolejnym przedstawieniem z cyklu „Artystyczne poranki” będzie „Galimatias” w wykonaniu Teatru Na Walizkach, który po raz pierwszy zagości w sali widowiskowej CSiK.

„Galimatias” to wybuchowa komedia dla całej rodziny. Podczas spektaklu będzie można zobaczyć pokaz kręcenia olbrzymich rzeźb balonowych, walizkę, która tajemniczo zatrzymuje się w powietrzu oraz inne magiczne sztuczki. Aktorzy Teatru Na Walizkach przedstawią zabawne perypetie ze złośliwą muchą oraz komiczną scenkę, w której jeden z bohaterów przeszkadza drugiemu w wygłoszeniu mowy. Konflikt ten doprowadzi ich do zabawnego finału.

Teatr Na Walizkach „Galimatias”

8 kwietnia 2018, godz. 10:30

sala widowiskowa CSiK

bilet: 10 zł

do kupienia w sekretariacie CSiK lub na stronie www.csik.garwolin.pl

mat.pras.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież