Do Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem trafiła pokonkursowa wystawa zdjęć z ogólnopolskiego konkursu fotografii podróżniczej i turystycznej z GOK w Suszcu. Wraz z pracami sekcji fotograficznej z GOK w Wiązownie stworzyła niezwykle ciekawą i inspirującą wystawę pt.: „Moje podróże małe i duże”.

1 marca w dworku w Miętnem na wernisażu i warsztatach fotograficznych gościli uczniowie z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem. Zaproszenie na wernisaż przyjął także Krystian Herncisz z GOK-u w Wiązownie z podopiecznymi sekcji fotograficznej. Otwarcie wystawy zostało twórczo wykorzystane do przeprowadzenia z uczniami praktycznych zajęć z interpretacji obrazów, emocji, które mogą wywoływać, jak również omówione zostały techniczne aspekty fotografii.

Zajęcia dla uczniów poprowadzili Jerzy Rusak – pedagog z Zespłu Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem oraz Anna Piotrowska-Pyra – fotograf.

Wystawę można obejrzeć w siedzibie PCKiP w Miętnem do 16 marca od pon.- piąt. w godzinach 9-15. W innych terminach - kontakt telefoniczny.

mat.pras.

fot. mat.pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież