Spotkanie dla kobiet w Dworku w Miętnem

Opublikowano: 07 marzec 2018, 14:41 Kategoria Kultura
Miętnedzień kobietPCKiP

3 marca na dzień pełen kobiecości zaprosiło Stowarzyszenie Przyjaciół wsi Miętne wraz z Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem i Fundacją „Tętniące Życiem”. Dzień Kobiet pod tytułem „Jej wartość przewyższa perły” odbył się w Dworku w Miętnem.

Aby móc być dla kogoś, trzeba najpierw być dla siebie – motto przyświecające założycielkom Fundacji „Tętniące Życiem” było inspiracją dla nas do zorganizowania dnia  poświęconego  drugiej stronie kobiecości –  naszemu zewnętrznemu pięknu.

W programie znalazło się min.: spotkanie i warsztat psychologiczny pt.: „Radość z kobiecej seksualności”, który poprowadziła Anna Wcisło – psycholog z Fundacji Tętniące Życiem, spotkanie i konsultacje z dietetykiem mgr inż. Agnieszką Pacyk ze ZdroweGarwo połączone z degustacją, warsztaty z wizażystką Agnieszką Kwiatkowską, sesja zdjęciowa z Anną Gołębiewską (MagiczneChwile.pl)

To już drugie spotkanie w Dworku w Miętnem, dla kobiet z okolicy, które udało się nam zorganizować we współpracy z Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Dziękujemy za umożliwienie nam tego. Jest to ważne dla nas, kobiet, że możemy spotykać się, wspierać i uczyć od siebie nawzajem – informują organizatorzy.

mat.pras.

fot. Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem

Komentarze  

-2 #1 BAga 2018-03-07 21:42
Dziękuje Emilce za super organizacje i cudowna atmosferę .
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież