reklama

7 stycznia koncert kolęd ?Śpiewajcie i grajcie Mu!?

Opublikowano: 26 grudzień 2017, 09:56 Kategoria Kultura
kolędyCSiK
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Orkiestra, teatr i aż 8 grup wokalnych ? w sumie ponad 200 osób, które w finale wystąpią razem. To będzie wielka gala kolęd i pastorałek, dzięki której klimat Świąt Bożego Narodzenia zostanie z nami na dłużej.

Wielki koncert kolęd i pastorałek ?Śpiewajcie i grajcie Mu!? odbędzie się po raz drugi. W niedzielę 7 stycznia o godzinie 19:00 garwolińska kolegiata wypełniona klimatycznym światłem rozbrzmi słowem śpiewanym i mówionym oraz dźwiękami instrumentów. Podczas koncertu będzie można usłyszeć dawne, tradycyjne, jak i nowsze utwory bożonarodzeniowe.

Kolędy i pastorałki zaśpiewają: schola dziecięca z parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, schola dziecięca z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie, schola dziecięca z parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach, schola dorosłych ? wychowanków ks. Józefa Szajdy, schola dorosłych ?Młodzi Duchem? z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie, chór Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, Chór Żelechowa oraz Chór Miasta Garwolina.
Podczas tego wyjątkowego koncertu zagra także Orkiestra Dęta z Trąbek, która towarzyszyć będzie wszystkim zespołom podczas finałowego wspólnego występu.
Tego wieczoru nie zabraknie także słowa mówionego ? w nastrój świąteczny wprowadzą publiczność aktorzy Teatru Rękawiczka.
Organizatorami wydarzenia są Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie oraz Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie.

reklama


Śpiewajcie i grajcie Mu!

Koncert kolęd i pastorałek
7 tycznia godzina 19:00, kolegiata Przemienienia Pańskiego w Garwolinie
Wstęp wolny

mat.pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama