Wieczór z Bułatem Okudżawą

Opublikowano: 29 listopad 2017, 10:21 Kategoria Kultura
koncertCSiK

Akustyczne trio z zespołu Piramidy zabrało garwolińską publiczność w muzyczną podróż śladami Bułata Okudżawy. Ta odwdzięczyła się niezwykle ciepłym przyjęciem muzyków. Podczas koncertu był czas na radość, uśmiechy i momenty zadumy.

W Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie trwa „Koncertowa jesień”. 23 listopada w Kawiarni „Moja Muzyka” zabrzmiały najpiękniejsze pieśni Bułata Okudżawy w wykonaniu trzech niezwykle utalentowanych muzyków Piotra Kajetana Matczuka, Piotra Augustynowicza  i Tomasza Imienowskiego. To akustyczne trio z zespołu Piramidy od razu zyskało sobie wielką sympatię garwolińskiej publiczności, która nie tylko nagradzała artystów gromkimi brawami, ale także chętnie włączała się we wspólne śpiewanie utworów legendarnego rosyjskiego barda.

Trio w maju tego roku wydali album "Krótka płyta o Okudżawie" i to właśnie utwory z tej płyty można było usłyszeć w czwartkowy wieczór.  Podczas koncertu nie mogło zabraknąć takich utworów jak „Balonik”, „Wybaczcie Piechocie”, „Modlitwa” czy „Arbat”. Muzycy  chętnie rozmawiali z publicznością, przypominając  także ciekawostki i historie z życia artysty.

A już jutro Centrum Sportu i Kultury zaprasza do Kawiarni "Moja Muzyka" na koncert andrzejkowy zespołu Namotane. Wstęp wolny. Więcej o koncercie

mat.pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież