Artystyczne poranki: był cyrk, będzie śledztwo!

Opublikowano: 20 listopad 2017, 15:48 Kategoria Kultura
teatrCSiK

Żonglowanie, diabolo i jazdę na monocyklu mogli podziwiać wczoraj w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie uczestnicy „Artystycznych poranków”. A już 3 grudnia będzie można wziąć udział w „Świątecznym śledztwie”. Sprzedaż biletów już ruszyła.

Spektakl "Cyrk na walizkach", który odbył się wczoraj, to pierwsze wydarzenie nowocyrkowe w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Nowy cyrk jest nurtem coraz bardziej popularnym w Polsce, przez co więcej dzieci i dorosłych chce oglądać cyrk bez zwierząt, za to z ciekawymi trikami i sztuczkami.

W niedzielę najmłodsi wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami zjawili się bardzo licznie w sali widowiskowej. Wszystkie miejsca zostały zajęte. Troje artystów z Pracowni Cyrkowej zaprezentowało żonglerkę, manipulację diabolo oraz jazdę na monocyklu, czyli jednokołowym rowerze. Całość dopełniały kolorowe stroje i skoczna muzyka oraz niesamowite poczucie humoru występujących. Kilka osób z publiczności miało okazję wejść na scenę, by z bliska doświadczyć cyrkowych sztuczek.

Cykl "Artystyczne poranki" został ciepło przyjęty przez garwolińską publiczność. Niedzielne spektakle okazały się idealną rozrywką idealną dla małych i dużych. Już 3 grudnia kolejna okazja do wspólnej zabawy. Tym razem w klimacie mikołajkowym.

Co zrobić, gdy zaginie Święty Mikołaj? Trzeba go odszukać! To właśnie będą robić mali widzowie razem z aktorami Teatru Kultureska podczas spektaklu „Świąteczne śledztwo”.
To zabawne widowisko, w którym Detektyw SuperBałwan spróbuje odnaleźć zaginionego Mikołaja z pomocą Renifera Reni i Elfa Heli. Dzięki interaktywnej formie najmłodsi będą mieli okazję wziąć bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Nie zabraknie magicznych efektów specjalnych w postaci mgły, pięknych kolorowych świateł, a nawet śniegu! Będą także mikołajkowe niespodzianki!


3 grudnia, godz. 10:00 Czas trwania: 60 minut Cena: 12 zł Bilety do kupienia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie CSiK, ul. Nadwodna 1.

mat.pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież