Poranek z Zielonym Kopciuszkiem

Opublikowano: 30 październik 2017, 11:39 Kategoria Kultura
teatrCSiKartystyczne poranki

Była to nie tylko znana i lubiana przez dzieci historia o Kopciuszku, ale także mały sprawdzian z ekologii, który mali widzowie zdali na piątkę! Teatr Kultureska zainaugurował nowy cykl spotkań w Centrum Sportu i Kultury przeznaczony dla rodziców i dzieci. Następna okazja do wspólnej zabawy już 19 listopada.

29 października w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury wystąpił Teatr Kultureska, otwierając cykl "Artystyczne poranki". Sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury została zapełniona do ostatniego miejsca. Rodzice ze swoimi pociechami przyszli, by zobaczyć znaną bajkę w trochę innej aranżacji. W tej wersji opowieści Kopciuszek przyjaźnił się z kolorowym motylem i szczurkiem o imieniu Burek. Te barwne postaci wywoływały w widzach największe emocje. Radość sprawiały również efekty specjalne w postaci kolorowych świateł, baniek mydlanych i dymu. Aktorzy na scenie śpiewali autorskie piosenki, tańczyli, a także schodzili ze sceny, by zaktywizować publiczność. Najodważniejsi widzowie wystąpili obok aktorów i zostali nagrodzeni balonikami.

Przedstawienie "Zielony Kopciuszek” miało charakter edukacyjny. Najmłodsi uczyli się jak dbać o czyste powietrze i segregować śmieci, a przy tym doskonale się bawili. Okazało się, że dzieci doskonale wiedzą, co robić, by nie niszczyć otaczającej nas przyrody.

Po zakończonym spektaklu nastąpił czas na niespodziankę: trzy osoby wygrały bilet na kolejne przedstawienie z cyklu "Artystyczne poranki". W listopadzie będzie to pokaz kuglarski pt.: "Cyrk na walizkach".

mat.pras.

fot. mat.pras.

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież