reklama

Panoptikum, czyli koncert transkontynentalny

Opublikowano: 13 listopad 2015, 16:32 Kategoria Kultura
CSiKkoncerty
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Drugi wieczór muzyczny z cyklu ?Koncertowa jesień? zapowiada się intrygująco. Dzięki zespołowi z Poznania przeniesiemy się w różne zakątki świata. Wszystko za sprawą niesamowitych dźwięków, które będzie można usłyszeć w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie już 19 listopada.

Panoptikum to pozornie nieprzystające do siebie elementy, takie jak: jazz, latino, orient, gipsy. Dzięki wyjątkowemu talentowi budowania narracji kompozycje, których autorem jest Tomasz Kalitko, stają się fabularyzowanym wydarzeniem z pogranicza spektaklu i słuchowiska. Wyjątkowo dobrze dobrany skład gwarantuje potężną moc doznań, a świetne zgranie daje doskonałą atmosferę udzielającą się publiczności.

Transcontinental Train to program z jakim pojawi się Panoptikum w Garwolinie. Za pomocą tego międzykontynentalnego pociągu zespół zabierze publiczność w muzyczną podróż po różnych częściach świata. Słuchacze odwiedzą, min.: Madryt, Paryż, Tel Awiw czy Nowy Jork.

reklama


Obecnie zespół występuje w składzie: Tomasz Kalitko ? lider, kompozytor, gitara elektro-klasyczna; Michał Behnke-Chmielewski - cajon, instrumenty perkusyjne; Marek Jakubowicz - gitara jazzowa, silent; Dominik Tuchołka ? bass; Ania Macuk ? obój; Krzysiu Kuśmierek saxofon sopranowy, altowy.

Koncert zespołu Panoptikum w Garwolinie

19 listopada, godzina 19:00, sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury,

Bilety: 10 zł, do kupienia bezpośrednio przed koncertem

mat.pras.

 

 

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama