reklama

Dorota Osińska zachwycona garwolińską młodzieżą

Opublikowano: 26 kwiecień 2014, 08:28 Kategoria Kultura
muzycznakoncertOsińska
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Na początek brawurowo zaśpiewała utwór Czesława Niemena ?Dziwny jest ten świat?, a na koniec wzruszyła publiczność piosenką ?I?m calling you?. Dorota Osińska, laureatka drugiego miejsca drugiej edycji programu The Voice of Poland była gościem specjalnym ostatniego koncertu klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia. Niewykluczone, że jeszcze na garwolińską scenę wróci.

- Czuję się przytłoczona tą ilością młodości, urody i talentu przede wszystkim. Ta ilość talentu i energii, jakie w sobie macie sprawia, że wracam do domu naładowana za co bardzo wam dziękuję i życzę, żeby jak najwięcej z was wytrwało na scenie jak najdłużej ? mówiła Dorota Osińska.

Koncert pod tytułem ?Piękni, młodzie? rozśpiewani? przyciągnął do sali widowiskowej CSiK tłumy. Przez ponad dwie godziny na scenie prezentowali się uczniowie, głównie uczennice, klasy śpiewu Szkoły Muzycznej I stopnia. Publiczność usłyszała między innymi najnowsze przeboje ?Happy? i ?I see fire? oraz piosenki nieco już zapomniane ? ?Modliła się dziewczyna? czy ?Na dłoni?. Gościnnie wystąpił także chór z Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, który między innymi zaśpiewał z Dorotą Osińską ?Dziwny jest ten świat?.

reklama


jd

 

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama