WG Patronat - Sidney Polak live

Opublikowano: 19 kwiecień 2011, 13:05 Kategoria Kultura
sidney polakcafe klimatyklimatykoncert

Mówi, że nigdy nie przyszło mu do głowy, że kiedyś będzie miał swój zespół i jeszcze będzie w nim śpiewał. Tymczasem robi to z dużym sukcesem od kilku lat. Jak Sidney Polak śpiewa na żywo? Będzie okazja, żeby przekonać się już 30 kwietnia w Cafe Klimaty!

Miłość do muzyki zaczęła się od perkusji. Zaczynał w zespole Cytadela, a od ponad 20 lat gra z T.Love. Od perkusji droga powiodła do mikrofonu, komponowania i pisania tekstów. Artysta ma na koncie sześć nominacji do statuetki Fryderyka w 2004. Wtedy też wydał pierwszą solową płytę „Sidney Polak”, na której znalazły się takie przeboje jak „Otwieram wino”, „Butelki, „www.tekila.pl” czy „Chomiczówka”.

 

Zanim zdecydował się na kolejną minęło trochę czasu, bo podobno ciężko wydać drugą płytę, kiedy pierwsza cieszyła się tak dużą popularnością. Na krążku „Cyfrowy styl życia” zaśpiewał m.in. z Kasią Nosowską utwór „Marry & Jarry”, znajdziecie też tam „Wyspa Man”, Szach-mat”, „Deszcz” czy „Natalia”.

Jego muzyka to mieszanka reggae, hip-hop i folku. Ciekawe aranżacje wpadają w ucho, właściwie po pierwszym przesłuchaniu. Instrumenty klawiszowe i gitarę, które wśród instrumentów „grają pierwsze skrzypce”, uzupełniają w wielu utworach trąbki czy akordeon.

W swoim solowym projekcie Sidney współpracuje z Michałem Marecki (klawisze), Pawłem Mazurczakiem (kontrabas), Tomaszem Wójcikiem (gitara), Tomaszem Pacanowskim (gitara), Arturem Lipińskim (perkusja), Piotrem Pniakiem (perkusja), Filipem Rakowskim (skreczer) oraz „nawijaczami” - Pezetem, Reggaeneratorem, Pablopavo.

Sidney Polak wystąpi w Garwolinie 30 kwietnia o godzinie 20.00 w klubie Cafe Klimaty. Bilety: 33/38 zł.

JuDy

foto: polak.pl

Komentarze  

-1 #4 Od redakcjiJustyna Dybcio 2011-04-20 08:42
Drodzy Komentatorzy, kilka słów wyjaśnień. Informacja o koncercie została dodana do kalendarza wydarzeń kilkanaście dni temu. Tam też znajdziecie informacje o wszystkich patronach medialnych. Patronat to nie tylko wpis na plakatach i relacja z wydarzenia, ale także zapowiedzi. Artykuł jest naszym autorskim tekstem – formą naszego patronatu, naszej współpracy z organizatorem - dlatego nie promujemy w nim innych mediów. Pozdrawiam!
Cytować
+2 #3 .maczu pikczu 2011-04-20 07:00
Cytuję Fan:
Widać że wykosiliście egarwolin z patronatu medialnego w Cafe Klimatach. Tak trzymać. Lepsi zawsze powinni być górą. Gratulacje.

patronem medialnym jest zarówno egarwolin jak i wirtialny garwolin, tylko że egarwolin przedstawił cały patronat (dodał też patrona prasowego) a wirtualny już tylko siebie - a to jest manipulowanie informacją. Jak tak zaczynacie od takich małych kłamstewek to co będzie dalej?
Cytować
-2 #2 Tak trzymaćFan 2011-04-19 20:51
Widać że wykosiliście egarwolin z patronatu medialnego w Cafe Klimatach. Tak trzymać. Lepsi zawsze powinni być górą. Gratulacje.
Cytować
+1 #1 222222221111111 2011-04-19 15:01
chyba wypadało by napisać pełen patrona medialny, konkurencja miała więcej odwagi i umieściła informację o waszym wspólnym patronacie medialnym nad tym koncertem, z waszej wiadomości wynika że tylko WY jesteście patronem medialnym a to już nie prawda.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież