reklama

Miszmasz w Galerii Kotłownia

Opublikowano: 06 czerwiec 2024, 08:41 Kategoria Kultura
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Już w najbliższy czwartek, 6 czerwca, gośćmi, a zarazem gospodarzami w Galerii Kotłownia staną się dzieci. To właśnie ich prace będą prezentowane podczas wernisażu XIX wystawy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom. Od wielu lat stowarzyszenie pokazuje twórczość młodych, śmiałych, pełnych entuzjazmu twórczego wychowanków przystaniowych świetlic.

Czerwcowy wernisaż w Galerii Kotłownia na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń. Prezentowane podczas niego prace to efekt całorocznych spotkań w świetlicach Przystań.

Garwolińskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom prowadzi cztery takie placówki. Przystanią nr 1 opiekuje się Agnieszka Wielgosz, Przystania nr 2 - Małgorzata Walenda, Przystanią nr 3 - Agnieszka Kurek, Przystanią w Rębkowie -Elżbieta Głodek. To dzięki młodzi artyści rozwijają i odkrywają swoje plastyczne talenty, uczą się wyrażać emocje poprzez działanie twórcze. Rozwój jest wszechstronny i różnorodny. Podopieczni Przystani w roku szkolnym 2023/2024 brali także udział w warsztatach ceramiki prowadzonych przez Kingę Smak-Lasocką.

reklama


Wernisaż zatytułowany „Miszmasz” odbędzie się w czwartek, 6 czerwca o godzinie 16:00. Wstęp wolny. Centrum Sportu i Kultury oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom serdecznie zapraszają do uczestnictwa w wydarzeniu. Warto przyjść całym i rodzinami. Obecność gości z pewnością ucieszy młodych artystów.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama