reklama

„Dobra relacja” - warsztaty dla rodziców dzieci w każdym wieku

Opublikowano: 12 kwiecień 2024, 19:08 Kategoria Kultura
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Bycie wspaniałym rodzicem to nie talent, a kwestia wiedzy i opanowania odpowiednich umiejętności. Warsztat "Dobra relacja" to sposób na osiągnięcie tego celu. 12 godzin spotkań rozłożone na 3 dni to bezcenny czas, który przyniesie dobre owoce. W dniach 19-21 kwietnia w GCAK rusza kolejna edycja warsztatów dla rodziców i wychowawców.

- Relacje z dziećmi bywają trudne. Czasem wkrada się w głowę pytanie: jak kochać dziecko, które mam, a nie to, które chciałbym mieć? Na warsztatach dowiesz się o praktycznych rozwiązaniach: jak unikać walki z dzieckiem, jak znaleźć z nim wspólny język, jak słuchać się wzajemnie - mówi Barbara Kupczyk-Mikulska, edukatorka PD.

 

reklama


Warsztaty są przeznaczone dla tych, którzy chcą rozwinąć relacje z dziećmi (wiek pociech nie ma tu
znaczenia). Zależy im na więzi i byciu mądrym rodzicem.

Dzięki warsztatom rodzice dowiedzą się jak:
● odnaleźć drogę do rodzicielstwa pełnego bliskości i wdzięczności,
● otworzyć się na budowanie dobrych relacji i właściwej komunikacji,
● lepiej poznać siebie i zrozumieć jak to, jakim się jest, wpływa na własne dzieci.

Pozytywna dyscyplina to metoda wychowawcza znana od ponad 30 lat. Opiera się na szacunku do dziecka i szacunku do siebie, ale też bierze pod uwagę sytuację, w której się znajdujemy. Cykl spotkań zatytułowanych „Dobra relacja” obejmuje 12 godzin podzielonych na 3 dni: piątek 19 kwietnia, sobota 20 kwietnia i niedziela 21 kwietnia. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

mat.pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama