reklama

Wodecki i Grechuta Akustycznie w Sobolewie

Opublikowano: 19 marzec 2024, 10:10 Kategoria Kultura
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Gminny Dom Kultury w Sobolewie zaprasza 28 kwietnia 2024 (niedziela) na godz. 18.30 na wyjątkowy koncert Wodecki i Grechuta Akustycznie.

Wodecki|Grechuta Akustycznie to wyjątkowy koncert z największymi przebojami dwóch wspaniałych, niezapomnianych krakowskich artystów, których twórczość uwielbiana jest przez całe pokolenia Polaków. W repertuarze nie zabraknie takich utworów jak "Zacznij od Bacha", "Lubię wracać tam, gdzie byłem", "Rzuć to wszystko co złe", czy "Nie dokazuj, "Dni, których nie znamy", "Będziesz moją Panią". "Wiosna - ach to ty".., i wielu innych. Do tego piękne teksty, m.in.: Jonasza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Adama Mickiewicza, Konstantgo Ildefonsa Gałczyńskiego. Piosenki podane są niezwykle elegancko w subtelnych aranżacjach w oparciu o śpiew i instrumenty akustyczne w wykonaniu kameralnego kwartetu Ambitus w składzie:

Robert Protasewicz - wokal, instrumenty perkusyjne

reklama


Krzysztof Chromiński - fortepian

Marek Matwiejczyk - akustyczna gitara basowa, kontrabas

Adriana Masiak - skrzypce, wokal

Bilety: 40zł - przedsprzedaż, 50zł - w dniu koncertu,

dostępne w sprzedaży internetowej:

https://biletyna.pl/event/view/id/413711

(+ dodatkowa opłata serwisowa 2,16 zł)

oraz stacjonarnie w Gminnym Domu Kultury.

Uwaga: dla zorganizowanych grup powyżej 30 osób istnieje możliwość zakupu biletów zbiorowych z 25% rabatem, w promocyjnej cenie przedsprzedażowej: 30zł/os.

Oferta skierowana jest m.in. do zainteresowanych: stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, placówek, zakładów pracy, uniwersytetów trzeciego wieku i innych organizacji. Szczegóły u organizatora: Gminny Dom Kultury w Sobolewie, tel. 502 374 772.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama