reklama

Wiosna kobiet - koncert garwolińskiej orkiestry i seniorów

Opublikowano: 15 marzec 2024, 11:22 Kategoria Kultura
koncertklub senioraorkiestra
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Wiosnę czuć już w powietrzu. Wiosnę czuć już w działaniach. Kalendarzowy początek wiosny nastąpi 21 marca. Z tej okazji Centrum Sportu i Kultury zaprasza na wydarzenie „Wiosna Kobiet”.

Choć tytuł wydarzenia „Wiosna Kobiet” wyraźnie akcentuje pierwiastek damki, to jednak działania adresowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. W ramach radosnego spotkania odbędzie się występ artystyczny zespołu Chwilo Trwaj oraz koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

reklama


Zespół seniorów o godzinie 18:30 zaprezentuje muzyczne opowiastki o miłosnych marzeniach. Na scenie wystąpi ponad 20 członków Klubu Seniora, którzy zaśpiewają swoje ulubione utwory Marka Grechuty, Ireny Jarockiej czy Andrzeja Sikorowskiego. Za opiekę artystyczną nad grupą odpowiada Grażyna Makulec i Olga Miłosz. O godzinie 19:00 natomiast dla publiczności zgromadzonej w sali zagra orkiestra OSP. Koncert orkiestry to coroczne wydarzenie organizowane w okolicach Dnia Kobiet. W tym roku z racji pierwszego Dnia Wiosny w wyjątkowym klimacie. Będą przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej – instrumentalne oraz z wokalistami – Małgorzatą Bajek i Tadeuszem Talarkiem – finalistą tegorocznej edycji The Voice Senior.

Centrum Sportu i Kultury serdecznie zaprasza. Wstęp wolny.

mata.pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama