reklama

Rozstrzygnęli konkurs na najładniejszą śniegową rzeźbę

Opublikowano: 30 styczeń 2024, 09:10 Kategoria Kultura
krystynagmina garwolinzimakonkurs
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Krystynie „Krystynianki” wraz z firmą Hurt-Bud ogłosiło konkurs na najładniejszego bałwana lub rzeźbę ze śniegu. Konkurs został skierowany do dzieci mieszkających w Krystynie lub przebywających tu podczas ferii zimowych.

Celem konkursu było rozbudzenie kreatywności oraz aktywne spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Zabawę promowano na portalach społecznościach zarówno koła jak i firmy Hurt-Bud.

Pogoda sprzyjała zabawom na śniegu, dlatego w niedługim czasie zaczęły spływać pierwsze zgłoszenia i zdjęcia konkursowe, a pomysłowość dzieci była nieograniczona.  27 stycznia zostały wstawione zdjęcia konkursowe na Facebook KGiGW w Krystynie „Krystynianki”. Głosowanie internetowe trwało do 28 stycznia do godziny 15.00.  Zabawa cieszyła si dużą popularnością i wiele osób zaangażowało się w aktywne głosowanie i komentowanie fotografii. Walka była zacięta, ostatecznie podium zajęli :

reklama


1 miejsce Staś Przybysz i Wojtek Kucharczyk – „Iglo”

2 miejsce Amelka Rędaszek, - „Żółwia”

3 miejsce Hania Wrzosek i Marcelka Czerwiec- „Śnieżny kot”

Uroczyste rozdanie nagród i oficjalne podanie wyników miało miejsce 28.01.2024 w budynku po szkole Filialnej w Krystynie.

Każdy uczestnik otrzymał w tym dniu nagrodę- słodkie upominki, pamiątkowe zdjęcie oraz grę. Dla podium przygotowano dodatkowo puchary a zwycięzcy głosowania otrzymali dodatkowo vouchery na Lodowisko w Garwolinie oraz kubek i czapkę.

Sponsorami naród byli: Firma Hurt-Bud reprezentowana przez panią Katarzynę Kozłowską, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Firma Solbet, Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Krystynie „Krystynianki”.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama