reklama

Kopyta w górę! CSiK zaprasza na styczniowy „Artystyczny poranek”

Opublikowano: 31 grudzień 2022, 08:31 Kategoria Kultura
csikteatrartystyczne porankikultureska
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Święta, święta i po świętach? Nie w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie! Tu świąteczna magia trwa. 8 stycznia w ramach „Artystycznych poranków” na scenie wystąpi uwielbiany przez publiczność Teatr Kultureska z musicalowym spektaklem o mikołajkowo-świątecznej tematyce. Bilety już w sprzedaży!

Wszystko już gotowe - Renifer Renia i Renifer Rózia ostrzą kopyta i ćwiczą piruety na nocną podróż z saniami pełnymi prezentów. Choć wszystko działa bezbłędnie, jak za każdym razem - w tym roku renifery czeka niespodzianka. Zapewne o tym nie wiecie, ale raz na tysiąc lat św. Mikołaj pozwala ciągnąć swoje sanie innemu zwierzęciu pociągowemu niż reniferowi. W tym roku do reniferów dołączy nieoczekiwany gość, dzięki któremu na biegunie zrobi się przezabawnie.

 

reklama


Jak to się stało, że do zaprzęgu reniferów dołączył Osiołek Olek? Czy to pomyłka? Co zrobić, kiedy na biegunie szaleje burza elektromagnetyczna i wszyscy, łącznie z Mikołajem, tracą swoje magiczne moce? Jakie tajemnice skrywa św. Mikołaj? Na te pytania poznacie odpowiedź, oglądając to magiczne widowisko muzyczne!
"Kopyta w górę!" to spektakl musicalowy o mikołajkowo-świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska, oparty na autorskim scenariuszu. Widowisko to wspaniała lekcja o sile marzeń, prawie przyciągania, wdzięczności, docenianiu ludzi wokół nas, a także docenianiu prostych chwil. Czy Święta mogą być tylko "od święta"? Nasi bohaterowie odnajdą odpowiedź na to pytanie.

Przedstawienie, dzięki świątecznej oprawie scenicznej (scenografii i kostiumom), świątecznej autorskiej muzyce i fabule przeniesie widzów w wyjątkowy świat magii. Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu - staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji, dzięki interaktywnemu charakterowi widowiska.
W spektaklu wśród postaci pojawi się także najbardziej magiczny bohater Świąt - Święty Mikołaj. Istnieje możliwość organizacji spotkania widzów z Mikołajem po spektaklu.

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat). Jak każde przedstawienie Teatru Kultureska jest to też doskonała rozrywka rodzinna - świetnie bawić będą się także dorośli.

Artystyczne poranki: Teatr Kultureska „Kopyta w górę”
8 stycznia 2023 r., godz. 10:00 (Uwaga, nowa godzina!)
Bilety: 20 zł – do kupienia na www.csik.garwolin.pl
oraz w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1)

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama