reklama

Borowie: Urzędnicy czytają bajki na żywo

Opublikowano: 05 kwiecień 2020, 12:24 Kategoria Kultura
borowiebajki
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Pracownicy samorządowi gminy Borowie wpadli na świetny pomysł. Codziennie na żywo czytają bajki, umilając czas, który mieszkańcy spędzają w domu.

Pomysł transmitowania czytania bajek zrodził się u dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Borowiu Katarzyny Iwaniec. Pierwszym studio nagraniowym był miejscowy Dom Kultury, później opowieści w świat wypuszczane były z budynku urzędu gminy.

Bajki czytane są ?na żywo?, od poniedziałku do piątku, o godz. 10 i transmitowane na kanele gminy w serwisie youtube.com.

reklama


- Staramy się, aby czytało jak największe grono osób, ale szukamy wśród pracowników kolejnych lektorów. Transmisje będziemy przeprowadzać do Świąt Wielkanocnych. Nie wykluczamy także kontynuacji tego pomysłu ? przyznaje w rozmowie z nami wójt gminy Borowie Wiesław Gąska.

Do tej pory bajki czytali wójt, dyrektor GOK, sekretarz gminy Marta Serzysko, skarbnik gminy Hanna Ośko, inspektor ds. przygotowania i zarządzania projektami Artur Zieliński, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Tomasz Majczyna.

łk

fot. screeny z youtube.com


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama