Centrum Sportu i Kultury zamknięte do 25 marca

Opublikowano: 12 marzec 2020, 11:59 Kategoria Kultura
CSiKGarwolanka

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, a także będące w jego strukturach Kino „Wilga”, Pływalnia Miejska „Garwolanka” i hala sportowa będą zamknięte do 25 marca. Zaplanowane na ten czas wydarzenia kulturalne i sportowe zostają odwołane lub przeniesione na inny termin.

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 11 marca 2020 r. oraz decyzją Burmistrza Miasta Garwolina Marzeny Świeczak od 12 do 25 marca Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Kino „Wilga”, Pływalnia Miejska „Garwolanka” oraz hala sportowa przy ul. Żwirki i Wigury 16 zostają zamknięte. Wszystkie zajęcia w ramach sekcji stałych, wydarzenia kulturalne i sportowe zostają odwołane lub przeniesione na inny termin.

Spektakl „Tirti Tist w Przestrzeni” w ramach „Artystycznych poranków”, który miał się odbyć 15 marca zostanie przeniesiony na inny termin, który zostanie podany wkrótce. Bilety zachowują ważność. Ewentualny zwrot biletów będzie możliwy po 25 marca.

Występ kabaretu Paranienormalni zaplanowany na 19 marca odbędą się 21 maja 2020 r. Bilety zachowują ważność. Ewentualny zwrot biletów będzie możliwy po 25 marca.

Seans „Kina w szpilkach” zaplanowany na 25 marca zostaje przeniesiony na 29 kwietnia 2020 r. Seanse filmów "Boże Ciało" i "Parasite" zostają przeniesione z 18 marca na 16 kwietnia 2020 r. Bilety zachowują ważność. Ewentualnego zwrotu biletów będzie można dokonać po 25 marca.

Wszystkie pozostałe seanse w Kinie „Wilga” zostają odwołane. Osobom, które zakupiły bilety przez online pieniądze zostaną zwrócone automatycznie na konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie kina lub w biletomacie będą mogły je zwrócić po 25 marca.

Plastyczny Konkurs Wielkanocny adresowany do szkół podstawowych i ponadpodstawowych zostaje odwołany.

Festiwal Piosenki Dziecięcej „Małe Nutki”, który miał się odbyć 18 i 19 marca zostanie przeniesiony na inny termin, który zostanie podany wkrótce.

Wystawa „Biomorfy” Katarzyny Kuty, której wernisaż miał się odbyć 13 marca w Galerii „Kotłownia” zostaje przeniesiona na inny termin, który zostanie podany wkrótce.

mat.pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież