reklama

Dzień & Noc Kobiet z CSiK

Opublikowano: 04 marzec 2020, 12:00 Kategoria Kultura
dzień kobietCSiKGarwolanką
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 3 min.

Koncert, rozmowy przy kawie, a może relaks w wodzie? Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. 8 marca zarówno w Domu Kultury, jak i w Pływalni Miejskiej ?Garwolanka? będzie czekało na panie wiele atrakcji, ale obchody święta kobiet rozpoczną się już dzisiaj

Na dobry początek świętowania ?Dzień Kobiet w szpilkach? w Kinie Wilga. Już 4 marca w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaśpiewa Robert Moskwa. Aktor wystąpi ze specjalnym koncertem pt. ?Jak on śpiewa?. Nie zabraknie także upominków od sponsorów i kulinarnych niespodzianek.
6 marca o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Domu Kultury odbędzie się koncert w wykonaniu uczniów ogniska muzycznego. Uczniowie Juliana Czaporowskiego wykonają utwory ze specjalną dedykacją dla wszystkich kobiet. Będzie to także okazja do zaprezentowania nowych umiejętności instrumentalnych uczestników ogniska muzycznego.

Damą być! Koncert Best Vocal Studio

reklama


To będzie koncert z kobietami w roli głównej. 8 marca o godzinie 16:00 w sali widowiskowej CSiK uczennice szkoły wokalno-aktorskiej Best Vocal Studio zaśpiewają utwory wielkiej polskiej poetyki i autorki tekstów. Koncert ?Damą być? to będzie spotkanie z wybitnymi tekstami Agnieszki Osieckiej i niemniej dobrą, skomponowaną do nich muzyką. Całość w wykonaniu młodych i zdolnych mieszkanek powiatu garwolińskiego na pewno dostarczy publiczności wielu artystycznych wrażeń. Wstęp na koncert jest wolny ? nie tylko dla pań.
Po koncercie będzie okazja do rozmowy przy kawie i herbacie. Spotkanie osłodzi niespodzianka ufundowana przez samorząd Miasta Garwolina.

Ladies Night z ?Garwolanką?

Dla tych pań, które swoje święto chciałyby spędzić sportowo, specjalną ofertę przygotowała Pływalnia Miejska ?Garwolanka?. W niedzielę, 8 marca, od godziny 20:00 do 22:00 z obiektu będą mogły skorzystać tylko kobiety ? zarówno z basenu, jak i z siłowni ? i to zupełnie za darmo. Na siłowni z radą dotyczącą tego, jak trenować, żeby robić to dobrze, będzie czekał instruktor Tomasz Jonczak. O godzinie 20:30 a na sali fitness odbędą się zajęcia jogi prowadzone przez nową instruktorkę Justynę Ochnik, a na basenie rozpocznie się aqua fitness prowadzony przez Ewę Maraszek. Wszystkie zajęcia są darmowe, ale liczba miejsc jestograniczona.

Tego wieczoru na panie będą czekały także zdrowe koktajle i przekąski przygotowane przez Zdrowe Garwo oraz słodka niespodzianka ufundowana przez Miasto Garwolin. Świętowanie nie może się obyć bez upominków. Uczestniczki ?Ladies Night? będą miały okazję wygrać nagrody, między innymi vouchery ufundowane przez Gabinet Masażu ?Ciepły Dotyk? i Salon Kosmetyczny ?Finezja?, upominek od sklepu z modą dla kobiet "Urzekająca", karnety na basen, siłownię i zajęcia sportowe organizowane przez CSiK, zaproszenie na ?Kino w szpilkach? oraz upominki ufundowane przez Urząd Miasta Garwolina.

mat.pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama