reklama

?Małe Nutki? znów na scenie! Festiwal Piosenki Dziecięcej w CSiK

Opublikowano: 27 luty 2020, 14:17 Kategoria Kultura
csikfestiwalmałe nutki
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Piosenki dla dzieci w wykonaniu dzieci będzie można usłyszeć 18 i 19 marca w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Festiwal Piosenki Dziecięcej ?Małe Nutki? skierowany jest do przedszkolaków i najmłodszych uczniów szkół podstawowych. To już trzecia edycja tego niezwykle radosnego wydarzenia.

Festiwal Piosenki Dziecięcej ?Małe Nutki? to wydarzenie, któremu przyświeca idea edukacji muzycznej, budowania od najmłodszych lat aktywnych postaw odbiorcy kultury, popularyzacja twórczości skierowanej do dzieci i promocja małych talentów.

Młodzi i zdolni mieszkańcy naszego regionu mają szansę na postawienie pierwszych kroków na dużej scenie. Jednak, jak podkreśla Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, które jest organizatorem festiwalu, najważniejszym jego celem jest zachęcenie dzieci do wykonywania piosenek stworzonych z myślą o nich, dopasowanych do ich wieku.

reklama


Festiwal odbędzie się 18 i 19 marca w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Mogą w nim wziąć udział przedszkola i szkoły podstawowe z terenu powiatu garwolińskiego. Każda placówka może zgłosić maksymalnie 2 wykonawców. Mogą to być soliści, duety lub zespoły wokalne liczące od 3 do 10 osób. Każdy wykonawca będzie musiał zaśpiewać jedną dowolnie wybraną przez siebie piosenkę ? najważniejsze, żeby był to utwór dziecięcy.

Najważniejsza w całym wydarzeniu jest dobra zabawa, dlatego festiwal ma formę przeglądu. Każdy z małych wykonawców otrzyma nagrodę. Komisja konkursowa będzie miała jednak prawo przyznania wyróżnień w formie nagród grand prix festiwalu tym, którzy spodobają się jej wyjątkowo.

Szczegółowe informacje o festiwalu oraz regulamin można znaleźć na stronie www.csik.garwolin.pl

mat.pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama