reklama

Oblicza miłości - koncert uczniów Best Vocal Studio

Opublikowano: 21 luty 2020, 07:05 Kategoria Kultura
best vocal studiodworekmiętnekoncert
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

W ostatni wieczór karnawału 25 lutego, we wtorek o godz. 18.30 Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza na niezwykły koncert - zaśpiewają dla nas uczniowie i uczennice Zespołu Szkół Artystycznych w Garwolinie.

Jeszcze w klimacie walentynkowym usłyszymy piosenki przede wszystkim z tekstami Agnieszki Osieckiej, ale nie tylko. Również z 20-lecia międzywojennego, poetyckie, z rep. Lary Fabian czy disneyowskie hity.

25 lutego usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Na pierwszy znak, Sex appeal, Miasteczko cud, Miłość rośnie wokół nas. Wykonawców pod względem wokalnym do występu przygotowały Aurelia Luśnia i Katarzyna Rokicka.

reklama


Best Vocal Studio istnieje już ponad 10 lat. Głównym celem BVS jest kształcenie wokalne dzieci i młodzieży. Uczniowie zdobywają laury na ogólnopolskich festiwalach i konkursach wokalnych, oraz kontynuują swą edukację na uczelniach wokalnych czy aktorskich. Misja szkoły to nie tylko przekazywanie wiedzy dotyczącej technik śpiewu, ale również: uwrażliwianie, umuzykalnianie, pomoc w szukaniu własnych dróg interpretacji wokalnej i stylu, pokazywanie różnorodności ścieżek i stylów muzycznych, wszechstronny rozwój muzyczny poprzez zajęcia z mikrofonem, akompaniatorem oraz współpracę z muzykami instrumentalistami, umożliwianie kompleksowego obcowania ze sztuką. Nauka śpiewu wzbogacona jest o elementy warsztatu aktorskiego. Dzięki temu szkoła daje możliwość pełnego i harmonijnego rozwoju artystycznej osobowości każdego ucznia.

Wstęp wolny.

mat. pras.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama