reklama

Katarzyna Żak z ?Miłosną Osiecką? ? koncert

Opublikowano: 17 styczeń 2020, 17:24 Kategoria Kultura
koncertCSiK
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Liryczny, romantyczny, nostalgiczny. Po prostu miłosny. Taki jest najnowszy koncert Katarzyny Żak. Aktorka, która ma już na swoim koncie dwie płyty, tym razem sięgnęła po Osiecką. Koncert zatytułowany ?Miłosna Osiecka? będzie można usłyszeć w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie 13 lutego.

Wybrałam utwory, które są mi najbliższe. I zaśpiewałam je w sposób osobisty, niemal intymny. Jakby to były moje historie ? mówi Katarzyna Żak.
Wydarzeniem na pewno są dwa nowe teksty poetki, które zostały podarowane przez Fundację Okularnicy. Pierwszy to ?Miłości potrzebna jest epika?, do którego nikt dotąd nie napisał muzyki. Zrobił to teraz muzyk i kompozytor Witold Cisło. Drugi to tekst piosenki ?Sprzedam cię? dawno wydany w tomiku poetyckim Agnieszki Osieckiej, a teraz Hadrian Tabęcki ozdobił go pięknymi nutami. Przepiękne aranżacje wszystkich 14 utworów koncertu stworzył świetny akordeonista Bartłomiej Krauz.

W koncercie usłyszymy również m.in: ?Małgośkę?, ?Na całych jeziorach Ty?, ?Szpetni czterdziestoletni?, ?Okularnicy?, ?Weselne dzieci?, ?Siedzę w Mławie?, ?Wariatkę?, ?Balladę wagonową?.

reklama


Katarzynie Żak towarzyszy zespół pod kierunkiem wspaniałego akordeonisty Bartłomieja Krauza w składzie: Hadrian Filip Tabęcki ? piano, Witold Cisło ? gitara basowa i Piotr Malicki ? gitara.

Katarzyna Żak ? koncert ?Miłosna Osiecka?
13 lutego 2020 r, godz. 19:00
bilety: 40 zł / w dniu koncertu ? 50 zł
do kupienia na www.csik.garwolin.pl  w sekretariacie CSiK, ul. Nadwodna 1

mat.pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama