Metro w Garwolinie. Będzie szkoła Józefowicza i Stokłosy

Opublikowano: 10 styczeń 2020, 17:54 Kategoria Kultura
metrobuffo

Kiedyś Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa przemierzali Polskę w poszukiwaniu talentów do produkcji najsłynniejszego musicalu „Metro”. Dziś także szukają talentów, ale poprzez sieć szkół Studio Piosenki Metro. Od października ubiegłego roku placówki powstają w całej Polsce. Wkrótce studio ruszy także w Garwolinie!

Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa przez ponad 30 lat pracy nad problemami wokalno-aktorskimi, z jakimi borykają się wszyscy artyści sceny muzycznej, wypracowali unikalną metodę, której zastosowanie wykształciło całą plejadę gwiazd. Na deskach teatru Studio Buffo, ale także w wielkich musicalowych produkcjach stworzonych przez tych twórców, wychowały się całe pokolenia artystów, których spotkać można na scenach i estradach całego kraju.

Teraz tę metodę chcą rozpowszechniać w sieci oddziałów Studia Piosenki Metro, które będą prowadzić certyfikowani pedagodzy. Otrzymanie takiego certyfikatu (po odbyciu specjalnego szkolenia) jest warunkiem otwarcia oddziału Studia Piosenki Metro. Studio Piosenki Metro działa pod auspicjami Teatru Studio Buffo, dlatego słuchacze i wykładowcy Studio Piosenki Metro mogą korzystać ze szczególnych przywilejów w obszarze wszystkich aktywności Studio Buffo. Między innymi będą uczestniczyć w próbach wystawianych w Teatrze Studio Buffo spektakli, będą mieli dostęp do specjalnie przygotowanego dla Studia Piosenki Metro repertuaru opartego na najbardziej wartościowej literaturze muzycznej zarówno z zakresu polskiego teatru muzycznego jak i piosenki.

Wszystkie przeznaczone do pracy utwory będą uzupełnione profesjonalnie przygotowanymi podkładami (playbacki), a także kompletem materiałów nutowych. Wybrani przez pedagogów uczniowie będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w cyklicznie organizowanych przeglądach i koncertach. Szczególną ich forma będą konkursowe przesłuchania, na których jury przyznawać będzie nagrody i wyróżnienia.

Na mapie sieci szkół Studia Piosenki Metro jest też Garwolin. Już wkrótce odbędzie się pierwszy casting.

Więcej o sieci szkół na www.studiopiosenkimetro.pl

Aktualne informacje o Studiu Piosenki Metro w Garwolinie znajdziecie TUTAJ

Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa zapraszają do Studia Piosenki Metro - film

jd

Komentarze  

+7 #3 szkołaaga 2020-01-12 11:57
Cytuję tomi2:
Metro to klasyka... ale szkola muzyczna tez ma renome


Szkoła muzyczna będzie to jest pewne ale Best Vocal Studio ? uczestnicy Studia Piosenki Metro bedą występować na scenie Buffo to jednak kolosalna różnica niż występ na scenie domu kultury w Garwolinie.
Widać jest to bardzo dobry biznes jak powstaje konkurencyjne studio......
Cytować
+8 #2 szkolatomi2 2020-01-11 20:56
Metro to klasyka... ale szkola muzyczna tez ma renome
Cytować
+10 #1 szkołątomi 2020-01-10 22:52
to będzie olbrzymia konkurencja dla szkoły muzycznej i studia best vocal , Józefowicz / Stokłosa to jednak klasa sama w sobie więc będą transfery .......
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież