Ostatnie bilety na Poparzonych Kawą Trzy

Opublikowano: 03 styczeń 2020, 14:21 Kategoria Kultura
koncertcsikpoparzeni kawą 3

Już 16 stycznia w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaśpiewają i zagrają Poparzeni Kawą Trzy. W puli zostało ostatnich 50 biletów.

Jeśli marzy Wam się koncert pełen pozytywnych dźwięków, niebanalnych tekstów piosenek, energii płynącej ze sceny i porywających melodii, to nie możecie przegapić tego wydarzenia. 16 stycznia w Garwolinie wystąpią Poparzeni Kawą Trzy.

Zaczęło się w 2005 roku. Pop-rockowy zespół, przy którego muzyce trudno usiedzieć w miejscu, trudno nie tupać nogą i nucić pod nosem tworzą Wojciech Jagielski, Jacek Kret, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Marian Hilla, Mariusz Gierszewski i Krzysztof Tomaszewski. Choć w większości z zawodu są dziennikarzami, od kilkunastu lat robią sporo zamieszania na polskiej scenie muzycznej.

Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na "Festiwalu Top Trendy" w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu "Przebojem na antenę". Od tej chwili Poparzeni Kawą Trzy goszczą na największych polskich scenach festiwalowych. Kto nie zna takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Kawałek do tańca” czy „Okrutna, zła i podła”. Do wszystkich utworów teksty pisze Rafał Bryndal, a muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni.

W kwietniu tego roku miała premierę kolejna płyta zatytułowana "Zakochaj się we mnie", a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule. Obecnie zespół pracuje nad... musicalem - komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.

Poparzeni Kawą Trzy wystąpią w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie 16 stycznia 2020 r. o godzinie 20:00. Bilety na koncert – dostawki (miejsca siedzące) w cenie 60 zł można kupić w sekretariacie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, ul. Nadowdna 1.

 mat.pras.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież