Żelechów zaprasza na III Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy

Opublikowano: 07 listopad 2019, 08:13 Kategoria Kultura

W tym roku już po raz trzeci w Żelechowie organizowany jest Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy. Młodzież udowodni, że alkohol nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Żelechowie wraz ze swoim asystentem i rodzicami serdecznie zaprasza na niezapomniane chwile podczas niezwykłego balu andrzejkowego. Już  23 listopada w sali „Łabędzi Dwór” przy ulicy Pułaskiego 20 w Żelechowie, będzie można spotkać młodych, którzy udowodnią, że można się wspaniale bawić bez używek. Bal rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Celem imprezy jest przede wszystkim wspólna zabawa, integracja, ale także propagowanie trzeźwości wśród młodzieży.

Uczestników czeka niezapomniana noc pełna wrażeń, tańca, zabawy i nagród. Każdy ma szansę na główną wygraną, którą jest rower, ale także wspaniałe vouchery na zabiegi kosmetyczne, tankowanie auta i wiele innych wartościowych przedmiotów. Jedyne co trzeba zrobić to wziąć udział
w zabawach prowadzonych przez wodzireja Fantomasza z Białej Podlaskiej podczas balu.

Bilety w cenie 35 zł będzie można nabyć od 4 do 20 listopada (lub do ich wyczerpania) w Szkole Językowej „OMIKA School”, ul. Krótka 3/4 oraz w salonie kosmetycznym „Atelier Matylda Surmacz”, ul. Szkolna 34.  Więcej informacji pod nr telefonu 510 843 161 oraz u ks. Leszka Mućki  508 979 791.

mat. pras.

bal2019

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież