Sezon na teatr dla najmłodszych otwarty!

Opublikowano: 22 październik 2019, 12:25 Kategoria Kultura
CSiKteatrartystyczne porankiKultureska

„Bukiet talentów” Teatru Kultureska otworzył tegoroczny sezon „Artystycznych poranków”. Pierwsze teatralne spotkanie dla dzieci i rodziców było pełne radości, zabawy, ale także cennych edukacyjnych wskazówek. W listopadzie na deskach CSiK wystąpi Teatr Es z Siedlec, a w grudniu – Teatr Barnaby.

To wspaniały, rozśpiewany, interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. Teatr Kultureska zapewnił widzom 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl poruszał ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzyły zasady segregacji i nauczyły się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokazały najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić!

Teatr Kultureska wystąpił 20 października, na dobry początek trzeciego sezonu „Artystycznych poranków”. Przed widzami jeszcze 7 spektakli. W listopadzie przed garwolińską publicznością wystąpi siedlecki Teatr Es ze spektaklem „O piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał przyjaciela”. To niezwykle barwne widowisko teatralne, ze specjalnie napisaną muzyką i piosenkami, którego tematem jest odwaga i przyjaźń. W grudniu obejrzeć będzie można przedstawienie Teatru Barnaby „Dzielny Grześ i Święty Mikołaj”. To klastyczne przedstawienie pacynkowe, w którym dzielny Grześ uratuje święta i gwiazdkowe prezenty. Jego przeciwniczką będzie zła czarownica.

Bilety na spektakle można kupić na www.csik.garwolin.pl

mat.pras.

fot. CSiK

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież