Wiwat Niepodległa – zaprojektuj kartkę

Opublikowano: 21 październik 2019, 08:15 Kategoria Kultura
CSiKkonkurs plastyczny

Już 11 listopada po raz 101. będziemy świętować Dzień Niepodległości. By radość płynąca z odzyskania przez Polskę wolności była także udziałem młodego pokolenia, Centrum Sportu i Kultury zaprasza do udziału w konkursie. Zadaniem jest wykonanie kartki pocztowej. Te najlepsze zostaną wydrukowane.

Tematem konkursu plastycznego jest zawołanie: „Wiwat Niepodległa!” Jest to radosne, a zarazem bardzo pojemne hasło. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie kartki pocztowej. - Jesteśmy przekonani, że szerokość ujęcia tematu oraz swobodny wybór techniki pozwoli na rozwinięcie wyobraźni dzieci i młodzieży – podkreślają organizatorzy.

Poza nagrodami rzeczowymi nagrodą główną będzie wydruk gotowych pocztówek według projektów laureatów pierwszego miejsca każdej kategorii wiekowej. Kartki te Centrum Sportu i Kultury będzie rozdawać 11 listopada na skwerku Marszałka Józefa Piłsudskiego podczas obchodów Święta Niepodległości.
Pomysł na ogłoszenie konkursu zrodził się w oparciu o ogólnopolską akcję „Mamy Niepodległą” organizowaną od 2013 roku przez Muzeum Piłsudskiego w Sulejówku. W tym roku Centrum Sportu i Kultury także weźmie w niej udział.

Prace w konkursie „Wiwat Niepodległa” można składać do 6 listopada. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 11 listopada.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz kartę zgłoszenia można znaleźć na www.csik.garwolin.pl

mat.pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież