O finansach... w bibliotece - zapisz się

Opublikowano: 19 wrzesień 2019, 08:18 Kategoria Kultura
biblioteka

Dwie biblioteki z powiatu garwolińskiego znalazły się w gronie 100 placówek czytelniczych w Polsce, w których odbędą się spotkania o tematyce finansowej. Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić także Centrum Pieniądza w Warszawie. Projekt jest adresowany do osób w wieku powyżej 50 lat.

W 6. edycji programu "O finansach... w bibliotece" bierze udział Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Pilczynie oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie.

Zapisy na zajęcia o finansach w bibliotece w Garwolinie trwają do 27 września. W miłej atmosferze można będzie pogłębić wiedzę dotyczącą finansów, ubezpieczeń, prawa spadkowego, spotkać się z ekspertami i zadać im pytania.

- Jeśli chcesz miło spędzić czas przy dobrej kawie i w miłym towarzystwie w bibliotece, a przy okazji pogłębić wiedzę i umiejętności korzystania z bankowości internetowej, śmiało posługiwać się hasłem „Przezorny zawsze ubezpieczony”, nie dać się oszukać, robiąc zakupy przez internet, już dziś zapisz się na cykl 5 spotkań, które rozpoczną się 2 października o godzinie 11:00 w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej - zachęca biblioteka.

Projekt jest adresowany do osób w wieku powyżej 50 lat. W czasie spotkań biblioteka gościć będzie ekspertów z zakresu prawa, ubezpieczeń oraz rzecznika Praw Konsumenta. Zwieńczeniem spotkań będzie wycieczka do Centrum Pieniądza w Warszawie. Zgłoszenia do 27 wrześniaosobiście w bibliotece ul. Nadwodna 1 lub telefonicznie pod nr 25 682-24-21.

Projekcie realizowany we współpracy z NBP i FRSI.

mat.pras./jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież