Dzieje się! Zaplanuj weekend!

Opublikowano: 16 sierpień 2019, 13:31 Kategoria Kultura
weekend

Co? Gdzie? Kiedy? Sprawdźcie najciekawsze wydarzenia w powiecie garwolińskim i zaplanujcie weekend!

Dni Łaskarzewa – 17 i 18 sierpnia

W duchu jubileuszu 600-lecia miasta odbędą się tegoroczne Dni Łaskarzewa. Święto miasta rozpocznie się w sobotę i potrwa do późnych godzin wieczornych w niedzielę. W programie zawody sportowe, koncerty, uroczysty przemarsz ulicami miasta, wystawy historyczne i wiele atrakcji dla najmłodszych.

Zobacz plakat

Rodzinny piknik z Wilgą Garwolin – 18 sierpnia

GKS Wilga Garwolin zaprasza do wzięcia udziału w Festynie Rodzinnym "Smakuj Garwolin" pod hasłem "Wspieramy Akademię Piłkarską GKS Wilga Garwolin.” Uroczystości rozpoczną się mszą w kolegiaci" o godzinie 10:00, po której uczestnicy przemarsze udadzą się na Tereny Rekreacyjne „Zarzecze”. Tam na wszystkich będzie czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy z trenerami GKS, pyszne potrawy z Garwolina, konkursy, licytacje, wesołe miasteczko, słodkości i koncerty.

Zobacz plakat

Dożynki w Górznie – 18 sierpnia

Pod hasłem „Kultura, tradycja, integracja, rozwój” odbędą się tegoroczne dożynki w Górznie. Oprócz tradycyjnej części obrzędowej związanej ze świętem plonów odbędą się także koncerty, konkursy, przejażdżki bryczkami. Będą także tradycyjne potrawy i wesołe miasteczko.

Zobacz plakat

Dożynki w gminie Sobolew – 18 sierpnia

Dożynkowe święto także będą obchodzić mieszkańcy gminy Sobolew. W tym roku uroczystości odbędą się w Kobusach. W programie wydarzenia występy lokalnych artystów. Wieczorem dla publiczności zagra zespół Dystans.

Zobacz plakat

Turniej piłkarski w Krzywdzie – 18 sierpnia

Klub Sportowy Snajper Sośninka organizuje Amatorski Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego. Turniej zaplanowano na 18 sierpnia (niedziela) na boisku w Krzywdzie (gm. Łaskarzew). Rozgrywki prowadzone będą na dwóch boiskach. W zawodach weźmie udział 16 drużyn.

Więcej informacji

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież