LAS - konkurs foto. Do wygrania voucher na 1000 zł

Opublikowano: 20 sierpień 2019, 09:05 Kategoria Kultura
lgd

Lokalna Grupa Działania Formu Powiatu Garowlińskiego ogłosiłą konkurs fotograficzny "LAS". Mogą w nim wziąć udział wszyscy, ale nie profesjonaliści. Główną nagrodą w konkursie jest voucher na sprzęt sportowy o wartości 1000 zł.

Organizatorem Konkursu Fotograficznego „Las” jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania – Forum Powiatu Garwolińskiego. Głównym celem konkursu jest promocja lokalnych zasobów przyrodniczych, historycznych i kulturowych oraz istniejącej infrastruktury turystycznej, zwiększanie poczucia tożsamości regionalnej wśród uczestników oraz zachęta do lepszego poznania, jak również upowszechniania mody na fotografię ukazującą walory przyrodnicze, turystyczne, architektoniczne, kulturowe. Nabór zdjęć będzie trwa do 20 września.

Konkurs jest otwarty i mogą wziąć w nim udział dorośli, młodzież szkolna i dzieci, zamieszkujący na terenie obszaru Lokalnej Grupy Działania – Forum Powiatu Garwolińskiego. W konkursie nie mogą brać udziału osoby zajmujący się fotografią profesjonalnie. Uczestnicy konkursu mogą zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia.

Spośród zdjęć wykonanych przez uczestników konkursu Komisja oceni i wybierze zwycięskie prace. Nagrodami dla laureatów konkursu są vouchery na zakup artykułów sporotowych o wartości: I nagroda – 1000 zł, II nagroda – 700 zł, III nagroda – 500 zł.

Szczegółowe informacje są dostępna na www.lgd-garwolin.pl

jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież