Piknikowanie ze strażakami

Opublikowano: 25 lipiec 2019, 10:39 Kategoria Kultura
GCAK Sulbinygmina Garwolin

Strażacy będą próbować swoich sił, ale tym razem na boisku. Nie zabraknie także pokazu ratownictwa i ćwieczeń bojowych. Dla najmłodszych warsztaty chemiczne i zabawy, a dla wielbicieli muzyki - wieczorne koncerty. Nie macie planów na niedzielę? Wpadnijcie do Sulbin!

W najbliższą niedzielę, 28 lipca, w Sulbinach odbędzie się Piknik Strażacki. Rozpocznie się on mszą świętą w kaplicy św. Jana Pawła II o godzinie 11:00, po której jednostki OSP przemaszerują na teren straży w Sulbinach. Tutaj do późnych godzin wieczornych będzie się sporo działo. O 13:00 wystartuje Turniej Piłki Nożnej OSP. O 15:00 zaplanowano pokaz ratownictwa, bojówki kobiecej i przeciąganie liny.

 

Sporo atrakcji czeka także na najmłodszych uczestników pikniku. Od 14:30 do 16:30 będą się odbywać warsztaty chemiczne "Azotowe szaleństwo". To propozycja dla tych, którzy myślą, że wszystkie eksperymenty już widzieli. Od 15:00 z dziećmi bawić się będzie klaun Wiercisław. Będą zabawy, konkursy i dmuchańce.

Coś dla siebie znajdą także fani muzyki. Na scenie będzie można zobaczyć i usłyszeć Sergio Bettasa w koncercie piosenki włoskiej, Fale Wilgi, Ambitus z hitami polskiego rocka oraz Chłopaky Laptaky z disco polo show.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Garwolin, Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach oraz Związek Ochotnicznych Straży Pożarnych oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.

jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież