Seniorzy i emeryci z własnym festynem

Opublikowano: 05 czerwiec 2019, 18:58 Kategoria Kultura
seniorzygmina garwolinhuta garwolińskaścieżka

I Powiatowy Festyn Klubów Seniora i Klubów Emerytów okazał się strzałem w dziesiątkę. Kilkuset seniorów pokazało w niedzielę, że mimo wieku, można się świetnie bawić.

Inicjatorem festynu był Tadeusz Barankiewicz. Idea jaka przyświecała wiceprezesowi Klubu Seniora w Woli Rębkowskiej polegała na integracji środowisk seniorskich z całego powiatu. W niedzielę na terenie ścieżki ekologicznej w Hucie Garwolińskiej kilkuset seniorów miało okazję do zaprezentowania swoich muzycznych i wokalnych talentów. Uczestnikom w dobrej zabawie nie przeszkodził nawet deszcz.

- W naszej gminie seniorzy działają prężnie. Życzę wam, aby to spotkanie było początkiem kolejnych. Zapraszamy do gminy Garwolin – mówił, podczas otwarcia, wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk. Obok gminy Garwolin organizatorami festynu był poseł Grzegorz Woźniak. Parlamentarzysta gratulował inicjatywy. Udanej integracji życzyła z kolei, ajko przedstawiciel współorganizatora starostwa powiatowego, wicestarosta powiatu Iwona Kurowska.

łk

fot. KSO

Komentarze  

-10 #2 popijawkapijawka 2019-06-16 15:11
To, że nie wylewają za kołnierz, to i prasa garwolińska swego czasu się rozpisywała, to chyba pisali o tych niecnych poczynaniach w Twoim Powiecie. Mało tego, to jeszcze, to krążą plotki i fama głosi się seniory "żenią" jakieś nieformalne związki tworzą, i pary itd.? W każdej plotce jest trochę prawdy, nieraz wiele. To niezgodne z katolicką nauką kościoła.
Cytować
-9 #1 balangatoldi 2019-06-08 21:39
Kto to wszystko finansuje. Balanga poprzekwitanych Playboyów.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież