reklama

Seniorzy i emeryci z własnym festynem

Opublikowano: 05 czerwiec 2019, 18:58 Kategoria Kultura
seniorzygmina garwolinhuta garwolińskaścieżka
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

I Powiatowy Festyn Klubów Seniora i Klubów Emerytów okazał się strzałem w dziesiątkę. Kilkuset seniorów pokazało w niedzielę, że mimo wieku, można się świetnie bawić.

Inicjatorem festynu był Tadeusz Barankiewicz. Idea jaka przyświecała wiceprezesowi Klubu Seniora w Woli Rębkowskiej polegała na integracji środowisk seniorskich z całego powiatu. W niedzielę na terenie ścieżki ekologicznej w Hucie Garwolińskiej kilkuset seniorów miało okazję do zaprezentowania swoich muzycznych i wokalnych talentów. Uczestnikom w dobrej zabawie nie przeszkodził nawet deszcz.

- W naszej gminie seniorzy działają prężnie. Życzę wam, aby to spotkanie było początkiem kolejnych. Zapraszamy do gminy Garwolin ? mówił, podczas otwarcia, wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk. Obok gminy Garwolin organizatorami festynu był poseł Grzegorz Woźniak. Parlamentarzysta gratulował inicjatywy. Udanej integracji życzyła z kolei, ajko przedstawiciel współorganizatora starostwa powiatowego, wicestarosta powiatu Iwona Kurowska.

reklama


łk

fot. KSO


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama
reklama