Święto Mleka - święto dzieci!

Opublikowano: 04 czerwiec 2019, 15:04 Kategoria Kultura
święto mleka

Jak Dzień Dziecka w Garwolinie, to oczywiście pod znakiem mleka. W niedzielę na Terenach Rekreacyjnych "Zarzecze" odbyła się kolejna edycja Święta Mleka. Było wszystko to, co dzieci lubią najbardziej – zabawy, dmuchańce i pokaz iluzji.

Na odwiedzających niedzielne wydarzenie czekało mnóstwo atrakcji. Na scenie oprócz zabaw i konkursów z nagrodami wystąpił iluzjonista, a wieczorem imprezę rozkręciła grupa Dejw. Ogromną sympatię szczególnie najmłodszych zyskała megamaskotka Mleczna Krówka, a finałem całego wydarzenia był pokaz tańca z ogniem.

Z okazji Dnia Dziecka przygotowano wiele niespodzianek dla młodszych i starszych dzieci. Można było zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, spróbować swoich sił w układaniu jengi, zmienić kolor włosów w salonie fryzjerskim lub skorzystać ze stoiska malowania - nie tylko twarzy albo zrobić sobie specjalną okolicznościową przypinkę.

Jak zawsze ogromną popularnością cieszyło się wesołe miasteczko z dmuchanymi zjeżdżaniami i trampoliną.

Święto Mleka nie mogło się obyć bez degustacji mlecznych produktów, które serwował główny organizator wydarzenia - OSM Garwolin. Współorganizatorem wydarzenia było Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, a cała impreza została dofinansowana ze środków Funduszu Promocji Mleka.

jd

Komentarze  

+5 #2 co się stało?jaś 2019-06-05 08:11
Nie widzę na zdjęciach Wice. Czyżby chora?
Cytować
+3 #1 festynbedok 2019-06-04 18:00
Krowa jak ze strajku nauczycieli czyżby ta sama?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież