Przygody Jacka i Placka – teatr dla dzieci

Opublikowano: 30 maj 2019, 08:24 Kategoria Kultura
PCKiPdworek Miętne

3 czerwca (poniedziałek), o godz. 17:00 Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza najmłodszych mieszkańców powiatu garwolińskiego na kontynuację Dnia Dziecka – do wspólnej zabawy i tańca podczas spektaklu „Przygody Jacka i Placka”.

Tym razem będzie to opowieść o dwóch takich, co ukradli księżyc, czyli  o dwóch bliźniakach niechętnych do wszelkiej pracy i nauki. Już od dzieciństwa wszystkim dokuczali i odnajdywali w tym niemałą przyjemność. Całe dnie spędzali na leniuchowaniu, poszukiwaniu jedzenia, a także psotach i wygłupach. W ogóle nie chcieli pomagać rodzicom, co napełniało ich serca coraz większym lękiem i obawą.

Kiedy matka poprosiła chłopców o pomoc przy uprawie ziemi, oni wyśmieli ją, po czym wyruszyli w poszukiwanie kraju, gdzie nie trzeba pracować i wszystkim żyje się dobrze. Podczas wędrówki chłopcy przeżyli niejedno bolesne doświadczenie, które było dla niech nauczką. Przeżyte przygody wiele ich nauczyły i dzięki nim poznali trud prawdziwego życia. Ich serca stały się na powrót ludzkie i kochające. Pełna humoru i zabaw opowieść wystawiona sposób uczy jak cienka jest granica między dobrem i złem.

We wszystkich swoich spektaklach aktorzy z teatru Krak-art z Krakowa w niezwykły sposób opowiadają dzieciom, że należy pomagać innym i być uczciwym, a dobre uczynki zawsze są wynagradzane i dają ogromne zadowolenie.

Wstęp wolny

mat.pras.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież