Chojnacki zagra w CSiK

Opublikowano: 04 kwiecień 2019, 09:32 Kategoria Kultura
CSiKkoncert

"Wiara, Nadzieja, Miłość" - pod takim tytułem odbędzie się w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie koncert Jarosława Chojnackiego. To muzyczna propozycja na Wielki Tydzień.

Koncert odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. o godz. 19.00 w sali widowiskowej CSiK w Garwolinie. Zamysłem organizatorów jest poprowadzenie publiczności w świat refleksji nad trzema cnotami, które nierzadko nazywa się również siostrami. - Są i powinny być one bogato obecne w życiu każdego z nas, dlatego zapraszamy do wspólnej refleksji nad wierszami i pieśniami podejmującymi te właśnie wątki - podkreślają organizatorzy.

W koncercie finałowym zaśpiewa Jarosław JAR Chojnacki - znany bard polski, finalista wielu przeglądów piosenki autorskiej i poezji śpiewanej, autor dwóch płyt, przenoszący słuchacza w zaczarowany świat muzycznych medytacji i wzruszeń. Jego występ poprzedzi recital w wykonaniu uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie.


Jest to już druga edycja takiego koncertu w czasie Wielkiego Tygodnia. Zeszłoroczne spotkanie z poezją odbyło się pod hasłem: „Kocham Cię, życie”. - Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy w biegu dnia chcą się na chwilę zatrzymać, aby odlecieć w krainę cnót, które stanowią tak naprawdę naszą codzienność. Zapraszajcie również swoich bliskich i znajomych - zachęcają organizatorzy.

Wstęp wolny.

mat.pras./oprac. red.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież