Teatr dla dorosłych w Miętnem

Opublikowano: 26 luty 2019, 07:36 Kategoria Kultura
PCKiPMiętnedworekteatr

- Pomyśl, co by było, gdybyśmy się spotkali bez maski? Gdybyśmy nie musieli grać tych wszystkich ról, które zostały nam narzucone? A zagrali te, które najlepiej czujemy ? – pytają organizatorzy i zapraszają do udziału w warsztatach teatralnych w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem wszystkich powyżej 18. roku życia. Udział bezpłatny.

Zgłoś się już dziś na warsztaty teatralne skierowane do osób od 18. roku życia i spróbuj swoich sił na scenie. W programie między innymi zajęcia z emisji głosu, dykcji, pracy z ciałem oraz interpretacją tekstu.  Zakończeniem warsztatów będzie pokaz etiud zrealizowanych w ramach zajęć lub spektakl.

Kiedy będą się odbywać warsztaty? W dwa lub trzy czwartki każdego miesiąca w godzinach 18:00 – 19.30. Pierwsze warsztaty i spotkanie organizacyjne – 14 marca. Zajęcia odbywać się będą na pewno do wakacji. O wakacjach zdecydują sami uczestnicy.


Warsztaty poprowadzi profesor Jerzy Rusak. Nauczyciel z ponad 40-letnim doświadczeniem pedagogicznym. Prowadzi i przygotowuje różne formy inscenizacji, przedstawień, wystaw w szkołach i instytucjach kultury. Przygotowuje chętnych do konkursów literackich i recytatorskich. Prowadzi lekcje muzealne. Warsztaty będą bezpłatne – przynajmniej do wakacji. Prowadzący zadeklarował, że przeprowadzi warsztaty społecznie. Ideą warsztatów są nie tylko wspólne spotkania miłośników teatru, ale także stworzenie lokalnej grupy teatralnej dla dorosłych.

Aby wziąć udział w warsztatach teatralnych należy wysłać swoje zgłoszenie tj. przynajmniej imię i nazwisko oraz numer telefonu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13 marca. Telefon kontaktowy 504 075 886.

mat.pras./oprac. red.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież