Ranczo na żywo, czyli „Jak nie oszaleć z facetem” już 14 marca w Garwolinie

Opublikowano: 25 luty 2019, 12:05 Kategoria Kultura

14 marca w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie aktorzy znani z serialu Ranczo wystąpią w spektaklu „Jak nie oszaleć z facetem”.

Spektakl powstał na podstawie kultowego serialu „Ranczo” i w oparciu o jego postacie. Sztuka napisana przez Roberta Brutter’a - scenarzysty Rancza oparta jest na specyficznym, charakterystycznym poczuciu humoru, ostro zarysowanych typach osobowości stworzonych przez aktorów, z dużą porcją znanych piosenek To opowieść o odwiecznych różnicach między myśleniem i postrzeganiem świata przez kobiety i mężczyzn, chwilami bardzo ostra i bezkompromisowa walka płci okraszona muzyką i humorem. To rodzaj wykładu i nauki dla wszystkich Pań jak radzić sobie z egzemplarzem jakim jest tytułowy facet, podczas którego wybrane metody prezentuje się na niniejszym egzemplarzu. Czy egzemplarz to przetrwa i pogodzi się ze swoją rolą, nie dającą mu szans w starciu z wszystkowiedzącymi i sprytnymi kobietami ?- oto jest pytanie.

Występują: Piotr Pręgowski jako „Pietrek”, Dorota Chotecka-Pazura jako „Więcławska”, Beata Olga Kowalska jako „Doktorowa”, Dorota Nowakowska jako „Hadziukowa”, Anna Iberszer jako „Francesca”.

14 marca

CSiK w Garwolinie

godz. 18

Bilety do kupienia w serwisie kupbilecik

Tekst płatny

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież