Tomasz Żółtko z koncertem w Garwolinie

Opublikowano: 05 grudzień 2018, 07:45 Kategoria Kultura
koncerttomasz żółtko

W sobotę w kawiarni Moja Muzyka odbędzie się koncert Tomasza Żółtko. Wstęp wolny.

Tomasz Żółtko -muzyk, kompozytor, poeta, teolog i publicysta. Jedna z najbardziej barwnych i niekonwencjonalnych postaci współczesnej piosenki autorskiej. Wiele z jego utworów zmusza do refleksji, krytycznego spojrzenia na siebie i otaczającą nas rzeczywistość. Szczęściarz, zakochany nieprzytomnie w swojej żonie i dwójce dzieci. Ideowy chrześcijanin, naśladowca Chrystusa. Przeciwnik fundamentalizmów we wszelkiej postaci, za co bywa zwalczany i potępiany przez różnych ortodoksów. Natomiast przez osoby areligijne często postrzegany jako dewota. Klasyczny samotny wilk.

Muzyk wydał do tej pory trzynaście płyt oraz sześć zbiorów wierszy. Pochodząca z albumu „Klatka skandalu”. Piosenka „Kochaj mnie i dotykaj” przez blisko 30 tygodni gościła w gorącej dziesiątce Muzycznej Jedynki, stając się ogólnopolskim przebojem emitowanym na antenie większości polskich stacji radiowych.

Koncert Tomka Żółtko odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 grudnia w kawiarni „Moja Muzyka” (budynek CSiK), przy ulicy Nadwodnej 1. Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież