Bawili się znakomicie. Bez alkoholu [wideo]

Opublikowano: 28 listopad 2018, 09:09 Kategoria Kultura
żelechówbal andrzejkowyparafiakościół

Żelechów 24 listopada tętnił radością w czasie II Bezalkoholowego Balu Andrzejkowego dla Młodzieży w sali Łabędzi Dwór „Gala Oskarów- Żelechów 2018". Organizatorami tego wydarzenia byli:  Młodzież z oddziału KSM w Żelechowie wraz z Rodzicami, oraz Urząd Miasta w Żelechowie,ksiądz Leszek Mućka – Dekanalny Duszpasterz Młodzieży.

Szczytne intencje organizatorów, wykwintna kolacja i pięknie przystrojona sala balowa czekała na gości, którzy przybyli w eleganckich strojach, aby bawić się tego wieczoru w fantastycznym towarzystwie.

Jak przystało na tradycyjny bal w polskim stylu, młodych uczestników z wielką radością powitał burmistrz miasta i gminy Łukasz Bogusz. Następnie przyszedł czas na to, co na balu najlepsze- tańce i zabawy integracyjne przygotowane przez wspaniałego Wodzireja Fantomasza z Białej Podlaskiej, który to już na początku porwał uczestników w prawdziwy wir zabawy. To wszystko było udziałem 265 młodych ludzi z miasta i okolic Żelechowa.

Tegoroczny bal rozpoczął się o godzinie 18:00 i trwał do 2 w nocy. Organizatorzy w przygotowanie włożyli całe swoje serce i czas, dlatego na uczestników balu czekało tak wiele atrakcji i niespodzianek.

„Nikt z nas ani przez chwilę nie czuł się sam, byliśmy jedną wielką rodziną, poznaliśmy wielu nowych ludzi, rozmawialiśmy ze sobą  i cieszyliśmy się swoją obecnością” – podkreślają uczestnicy zabawy - a to dzięki panującej atmosferze jedności i równości oraz wspólnym tańcom i zabawom integracyjnym, którym nie było końca. Przygotowano konkursy z nagrodami, gdzie młodzież wygrała m.in. voucher do SPA, trzy piękne walizki od OCHNIKA i trzy skórzane portfele, bony zniżkowe na kurs prawa jazdy, talony na kebaby, pizze i obiady, kosmetyki, talony do myjni samochodowej, vouchery na tankowanie samochodu i wiele innych. Rozdaliśmy 270 nagród w tym 57 głównych. Kulminacyjnym punktem wieczoru było losowanie wśród wszystkich uczestników nagrody niespodzianki – wysokiej klasy ROWERU!

Młodzież po raz kolejny udowodniła, że można się świetnie, kulturalnie i świadomie bawić bez alkoholu i innych używek . „Nie ma nic piękniejszego jak zobaczyć radosne rozpromienione twarze uczestników. To zachęca nas do dalszego działania i dodaje sił w misji Kapłana"- mówi ksiądz Leszek Mućka.

To chęć niesienia efektywnej pomocy i wsparcia młodym ludziom przez Parafię Rzymsko-Katolicką w Żelechowie, przy współpracy z Władzami Urzędu Miasta i ludzi dobrej woli doprowadziła do zorganizowania II Bezalkoholowego Balu Andrzejkowego, promującego dobrą zabawę, otwartość na drugiego człowieka, a przede wszystkim trzeźwość.

Organizatorzy cieszą się tak licznym udziałem młodzieży i dziękują Władzom Miasta na czele z burmistrzem Łukaszem Boguszem, sponsorom i darczyńcom za wsparcie inicjatywy, a szczególnie panu Andrzejowi Brychowi za darmowe udostępnienie sali. Dziękujemy Straży Pożarnej ze Zwoli na czele z Panem Grzegorzem Dadasem i Druchami OSP Zwola i Policji za zapewnienie nam bezpieczeństwa. Podziękowania składamy również dla Księdza Eugeniusza Filipiuka, proboszcza parafii Żelechów za wsparcie. Organizatorzy zapewniają, że to nie koniec pomysłów i obiecują kolejne przedsięwzięcia.

Poniżej krótki filmik. Cały film będzie można obejrzeć już za tydzień na stronie parafii Żelechów

mat. pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież