Żelechów zaprasza na II Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy

Opublikowano: 04 listopad 2018, 09:38 Kategoria Kultura
andrzejkiżelechówkościół

W tym roku już po raz drugi organizowany jest Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy. Młodzież udowodni, że alkohol nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy.

Impreza została zaplanowana na 24 listopada w sali „Łabędzi Dwór” w Żelechowie. Organizatorami są Urząd Miejski w Żelechowie oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wraz ze swoim asystentem i rodzicami. Bal rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Celem imprezy jest przede wszystkim wspólna dobra zabawa, integracja, ale także propagowanie trzeźwości wśród młodzieży.

Uczestników czeka niezapomniana noc pełna wrażeń. „Łabędzi Dwór” tej nocy będzie miejscem do dobrej zabawy, które udostępnił nam Pan Andrzej Brych, ale także tym, gdzie można poznać nowych, ciekawych ludzi. Każdy ma szansę wygrać nagrodę główną, którą jest rower, ale także vouchery na zabiegi kosmetyczne, tankowanie auta i wiele innych wartościowych nagród. Jedyne co trzeba zrobić to wziąć udział w zabawach prowadzonych przez wodzireja Fantomasza z Białej Podlaskiej.

Bilety w cenie 25 zł będzie można nabyć od 5 do 20 listopada (lub do ich wyczerpania). Wejściówki dostępne będą w sklepie kosmetycznym przy ul.Rynek1 (naprzeciwko fontanny) w godzinach otwarcia sklepu. Więcej informacji - ks.Leszek Mućka  508-979-791.

Filmy z I Balu

mat. pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież