Sfotografuj gminę Łaskarzew i wygraj nagrody

Opublikowano: 28 wrzesień 2018, 18:50 Kategoria Kultura
gmina łaskarzewkonkurs

Wójt Gminy Łaskarzew ogłasza Konkurs Fotograficzny „Gmina Łaskarzew wczoraj i dziś”. Do wygrania nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe statuetki.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie zestawu zdjęć, liczącego od 1 do 20 fotografii. Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie jak i niepełnoletnie, a udział jest bezpłatny. Prace można składać do 15 listopada w sekretariacie Urzędu Gminy w Łaskarzewie.

Organizatorem Konkursu są Gmina Łaskarzew, Gminny Dom Kultury w Starym Helenowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Pilczynie. Celem konkursu jest m.in.: promocja gminy i upowszechnianie jej pozytywnego wizerunku, wzmocnienie potencjału przyrodniczego i turystycznego gminy, rozwijanie zainteresowań historią i najbliższym otoczeniem;

Zestaw zdjęć powinien przedstawiać zabytki, obiekty użyteczności publicznej, dawne zabudowania Gminy Łaskarzew, obiekty sakralne parafii Łaskarzew, punkty widokowe, obiekty cenne przyrodniczo, urokliwe miejsca gminy, ciekawe wydarzenia społeczne, kulturalne, sportowe, wspólne inicjatywy społeczne z gminy Łaskarzew, portrety mieszkańców gminy, pracę na roli i w gospodarstwie.

Pełny regulamin Konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz niezbędnymi oświadczeniami, dostępny jest pod tym linkiem.

laskarzew.pl, opr. red.

 

Komentarze  

-1 #1 TorreadorDEK 2018-10-01 07:44
Dobrze by było sfotografować jak "Nas Maniek Torreador" walczy z bykiem. Tylko byk już starszy i doświadczony i pewnie by nie chciał walczyć z podstarzały "torreadorem" a może już matadorem.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież