Małe zbrodnie małżeńskie w CSiK

Opublikowano: 13 wrzesień 2018, 09:37 Kategoria Kultura
teatrCSiK

Kiedy widzicie kobietę i mężczyznę w urzędzie stanu cywilnego, zastanówcie się, które z nich stanie się mordercą – ostrzega Éric-Emmanuel Schmitt, autor sztuki. Kultowe „Małe zbrodnie małżeńskie” do zobaczenie w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie już 3 października.

Na scenie garwolińskiego Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wystąpi dwoje młodych, zdolnych i lubianych przez publiczność aktorów – Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra. Sztuka Érica- Emmanuela Schmitta to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia związku dwojga kochających się kiedyś ludzi. To jeden dzień z życia Lisy i Gellesa, małżeństwa z piętnastoletnim stażem. On, dotknięty amnezją po wypadku, nic nie pamięta.

Ona stara się odtworzyć jego życie. Gelles jednak nie przyznaje się, że amnezja cofnęła się i, jak żona, stara się ugrać swoje na udawanej utracie pamięci. Oboje więc kłamią. Grają, by odrodzić własne małżeństwo po latach. Emocjonująca historia o miłości i jej granicach, ze zbrodnią w tle.

Sztukę, którą będzie można zobaczyć w Garwolinie wyreżyserował Marek Pasieczny.

Organizatorami wydarzenia są: Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie i Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w ramach projektu „Teatr Mazowiecki sieć”.

Małe zbrodnie małżeńskie

3 października 2018, godz. 19:00

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury

bilety: 40 zł

do nabycia w sekretariacie CSiK lub na www.csik.garwolin.pl

mat.pras.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież