Piknikowanie ze strażakami

Opublikowano: 31 lipiec 2018, 10:41 Kategoria Kultura
GCAKSulbinystrażgmina Garwolin

Ostatnia niedziela w Sulbinach upłynęła mieszkańcom na wspólnym piknikowaniu ze strażakami. Podczas wydarzenia nie zabrakło atrakcji dla zarówno dla najmłodszej, jak i dla nieco starszej publiczności.

Rodzinny Piknik Strażacki to impreza, którą od kilku lat organizuje OSP Sulbiny, Gmina Garwolin oraz Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach. Piknik rozpoczął się uroczystą mszą świętą, później nastąpił przemarsz jednostek ochotniczych straży pożarnych pod budynek OSP Sulbiny. Wójt Gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk przywitał zebranych gości i uczestników wydarzenia.

Przez całe popołudnie na odwiedzających piknik czekało mnóstwo atrakcji. Na scenie wystąpiła Orkiestra Dęta z Pilawy pod batutą Krzysztofa Czajki, zespół Iness, Freestyle oraz Activ. Festyn poprowadził „piękny i boski” Zbyszek Perkowski z zespołu "Focus". Ci, którzy dobrze czują się w latynoskich rytmach, mogli spróbować swoich sil w latino fitness, który poprowadziła instruktorka fitness Dominika Banaszek-Mroczek.

Strażacy z OSP sprawdzili swoje umiejętności w zmaganiach sportowych, rywalizując w dwóch turniejach – piłki nożnej i plażowej piłki siatkowej. Odbył się także pokaz ratownictwa oraz pokaz bojówki w wykonaniu kobiecej drużyny z OSP Miętne.

Nie nudzili się także najmłodsi. Na dzieci czekał dmuchany plac zabaw, basen z gąbkami, trampoliny, paintball, tor przeszkód dla dzieci, wata cukrowa i popcorn, zabawy i animacje z klownem Wiercisławem oraz malowanie twarzy.

Kolejny Piknik w Sulbinach już 16 września - tym razem rycerski.

jd/GCAK Sulbiny

fot. GCAK Sulbiny

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież