reklama

BVS śpiewająco powitało lato

Opublikowano: 21 czerwiec 2018, 11:49 Kategoria Kultura
muzycznakoncertBVS
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

?Another day of sun? ? koncert pod takim tytułem zakończył rok pracy w Best Vocal Studio, a tym samym powitał wakacje. Wokaliści tym razem zaśpiewali z muzyką na żywo.

To już tradycja, że w czerwcu uczniowie Best Vocal Studio prezentują swoje talenty i zdobyte w ciągu całego roku szkolnego umiejętności. Koncert jest tym bardziej ciekawy, że wokalistom towarzyszy zespół. Podobnie jak w latach ubiegłych sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wypełniła się po brzegi ? mimo, że koncert odbył się we wtorkowy wieczór, a więc miał nie lada konkurencję transmitowaną przez telewizję.

Koncert od pierwszej do ostatniej minuty sprawiał publiczność wiele radości i dostarczał artystycznych doznań. Przed publiczność zaprezentowały się uczennice z dużym szkolnym stażem, po raz kolejny udowadniając, że ciężka praca popłaca. Z koncertu na koncert widać, jak rozwijają wokalne i aktorskie skrzydła. W kilku utworach wokalistki same sobie akompaniowały, co jeszcze podnosiło poziom artystyczny koncertu. Na scenie pojawili się także uczniowie klasy pierwszej, dla których był to pierwszy występ z zespołem. Co ważne ? udany. W Best Vocal Studio przez kilka lat talenty wokalne szlifowały tylko dziewczęta. Tym razem można było usłyszeć także dwa męskie głosy.

reklama


Program koncertu było różnorodny ? od nieśmiertelnych polskich piosenek, przez zagraniczne przeboje aż po utwory jazzowe. Było między innymi ?Jeszcze w zielone gramy?, ?Someone like you?, ?I see fire?, ?Think?, ?Meluzyna? czy ?I?m still standing?.

Artystom towarzyszyli muzycy: Paweł Stankiewicz (gitary), Piotr Banaszek (instrumenty klawiszowe), Piotr Bomert (gitara basowa), Piotr Maślanka (perkusja). Wokalistów przygotowały Aurelia Luśnia i Katarzyna Rokicka.

jd


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama