W Miętnem o tym „Kim jest kobieta?”

Opublikowano: 01 maj 2018, 09:08 Kategoria Kultura
dworek3 majateatr

W czwartek 3 maja Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza widzów na spotkanie z teatrem i poezją. Na „Dworskiej Scenie Teatralnej” wystąpią aktorzy z garwolińskiego teatru Tymczasem z przedstawieniem teatralnym pt. „Kim jest Kobieta?”. Wstęp wolny.

Teatr Tymczasem powstał z potrzeby chwili a przetrwał próbę czasu i funkcjonuje przy garwolińskim Centrum Sportu i Kultury już 7 lat. Aktorów, uczniów podstawówek i gimnazjów z terenu powiatu garwolińskiego, skupia wokół siebie polonistka i instruktor teatralny Małgorzata Walenda. Spektakle, które wystawia teatr są nagradzane i wyróżniane podczas licznych festiwali i przeglądów, również na scenie ogólnopolskiej.

- „Kim jest kobieta?” To zawsze ktoś niestały i zmienny, ktoś wątły jak trzcina, a jednocześnie silny. Ktoś kto będzie przy Tobie, ale zraniony odejdzie. Spektakl poetycki przygotowany przez Teatr Tymczasem stara się odszukać odpowiedzi na to pytanie – zachęca reżyser spektaklu Małgorzata Walenda.

Obsada: Bartosz Walenda, Bartłomiej Zając, Bartłomiej Szubiński, Natalia Bukowska, Wiktoria Zając, Wiktoria Kęsik, Kinga Trzmiel, Karol Szubiński, Mateusz Wojciechowski, Kacper Brych, Łukasz Prządka, Patrycja Wróbel, Anita Świderska, Julia Gromuł, Dominika Staręga, Izabella Bajkowska, Gabriela Stachurska.

- Zapraszamy serdecznie do Miętnego w czwartek 3 maja. Spektakl odbędzie się o godz. 18.00  i jest on częścią „Rodzinnej Majówki Wiwat Maj, Trzeci Maj” – informuje Beata Pasternak dyrektor PCKiP.  Wstęp bezpłatny.

mat. pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież