Najlepsi w powiecie z biologii

Opublikowano: 08 luty 2018, 08:48 Kategoria Edukacja
liga przedmiotowalo

Już po raz siódmy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych będzie rywalizowała w konkursach przedmiotowych w Powiatowej Lidze Przedmiotowej.

We wtorek 13 uczniów, z pięciu szkół ponadgimnazjalnych, stanęło do walki rozwiązując niełatwy test z biologii. Tym samym w Liceum im. J. Piłsudskiego w Garwolinie oficjalnie zainaugurowano naukowe zmagania, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Na rozwiązanie 52 zadań uczestnicy mieli 120 minut.

Podczas oficjalnego ogłoszenia wyników VII Ligii Przedmiotowej Starosta Garwoliński Marek Chciałowski pogratulował młodzieży już zdobytej wiedzy. - Każda olimpiada przygotowuje do życia szkolnego oraz poszerza wiedzę i umiejętności – podkreślał.

Zwycięzcami VII Ligii Przedmiotowej zostali: 1. Mateusz Kędzior – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. B. Westerplatte w Garwolinie, 2. Sylwa Majsterek – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki w Sobolewie, 3. Paulina Filiks, Weronika Tratkiewicz – Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Żelechowie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk starosty pamiątkowe dyplomy oraz upominki, a zwycięzcy ponadto wspaniałe nagrody. Koordynatorem ligi z ramienia gospodarza konkursu była Hanna Jaskuła.

garwolin-starostwo.pl/opr. red.

Komentarze  

0 #2 OrbanWiktor 2018-02-10 13:45
Może sexu@ log :zzz
Cytować
0 #1 nowy biologzoska 2018-02-08 11:03
Czy ten łysy pan to tez biolog?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

Wprowadziliśmy nową politykę prywatności , która jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

Zobacz dokument